A+ R A-

جعفری تکلیف جاده مرگ معلوم نشود استعفا می دهم!/فرهادی سیگنال های مناسبی دارد

 جعفری تکلیف جاده مرگ معلوم نشود استعفا می دهم!/فرهادی سیگنال های مناسبی داردنماینده مردم بجنورد،مانه و سملقان،رازوجرگلان،جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری بجنا گفت: محور بجنورد به جنگل گلستان یکی از مرگبارترین جاده‌های کشور است و اگر وزارت راه و شهرسازی تکلیف این محور اصلی را تا پایان سال مشخص نکند استعفا می دهم.

جعفری تکلیف جاده مرگ معلوم نشود استعفا می دهم!/فرهادی سیگنال های مناسبی دارد به گزارش بجنا:قاسم جعفری ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار حادثه صبح امروز در استان خراسان شمالی افزود: نماینده تمام مردم ایران هستم و شرمنده تمام هم استانی ها و هموطنان بخصوص حادثه دیدگان این حادثه هستم.

وی اظهار کرد: وقوع تصادفات فراوان در محور بجنورد به جنگل گلستان نشان دهنده این است که ما نمایندگان و مسئولین استانی کاملا در این امر کم کاری کرده ایم .

جعفری با بیان اینکه نمی توان عوامل انسانی را علت تمام حوادث به وقوع پیوسته در جاده ها دانست، گفت : جاده کنونی بجنورد به جنگل گلستان پاسخگوی حجم بالای ترددهای وسایل نقلیه سنگین و سبک را ندارد و به سبب عدم اجرا و تکمیل طرح راهسازی باند دوم و کم عرض بودن این محور پرتردد مسئولان و متولیان باید پاسخگوی کشته و مصدوم شدن افراد در این تصادفات باشد.

وی اضافه کرد: تاکنون پیگیرهای متعددی در وزارت راه درباره وضعیت راه‌های استان انجام شده اما هر بار با وعده‌های مسئولان و پشت گوش انداختن موضوع شاهد مرگ هموطنانمان در این محور هستیم.

جعفری تاکید کرد: اگر مسئولین وزارت خانه و دولت نتوانند تا پایان سال تکلیف این محور اصلی استان را مشخص کند تا پایان سال استعفا خود را می دهم و در نامه ای به مجلس علل انصراف خود را به طور کامل بازگو خواهم کرد.

وی با بیان اینکه محور بجنورد به جنگل گلستان به خاطر تصادفات منجر به فوت بنام جاده مرگ یاد می‌شود،افزود: استان خراسان شمالی با پنج هزار و 400 کیلومتر محور اصلی و فرعی، تنها 111 کیلومتر محور چهار خطه دارد و محور بجنورد- گلستان به عنوان پرترافیک ترین محور کشور همچنان دو خطه است که 60 درصد حوادث رانندگی استان در این محور روی می دهد درنتیجه نیاز به توجه بیشتر دارد که متاسفانه مسئولین وزارت راه و استان نتوانسته اند بطور کامل رسیدگی کنند.

جعفری در ادامه در رابطه با معرفی محمد فرهادی به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت علوم به خبرنگار ما گفت :یک آشنایی اجمالی وجود دارد، فعلا نمی‌شود نظر نهایی را داد ولی سیگنال‌هایی که در مجلس وجود دارد مثبت است.

وی در پایان افزود:جلسه رأی اعتماد به محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری چهارشنبه هفته آینده 5 آذرماه در صحن علنی پارلمان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
168
363
1294202
چهارشنبه، 08 بهمن 1399

گالری تصاویر

No result...