A+ R A-

ضرورت تخصیص اعتبارات لازم برای تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد

 ضرورت تخصیص اعتبارات لازم برای تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استانداردسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،، با تاکید بر ضرورت تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد، گفت: مجلس به جد پیگیر تزریق اعبارات مورد نیاز برای جلوگیری از تکرار حادثه شین آباد است.

قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد، گفت: برای تجهیز مدارس کشور به سیستم گرمایشی استاندارد نیازمند گامی اساسی همچون اقدامی که در مجلس هفتم رخ داد و بودجه کلانی در حدود 5 میلیارد دلار برای این مهم در نظر گرفته شد، هستیم.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نوسازی، تجهیز و مقاوم سازی مدارس نیازمند تزریق بودجه کلان و حرکت جهادی از سوی دولت است، افزود: با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما ضرورت توجه به سیستم گرمایشی استاندارد برای ممانعت از وقوع حادثه ای مشابه شین آباد بر کسی پوشیده نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه نظارت کافی بر روند ساخت و ساز مدارس باید صورت بگیرد، تصریح کرد: نباید اجازه ساخت مدارس غیر مستحکم یا به دور از استانداردها داده شود چرا که دادن مجوز ساخت به این نوع واحدهای آموزشی یعنی به استقبال حوادث رفتن.

وی با تاکید بر اینکه کمیسیون آموزش مجلس تاکنون پیگیر تزریق اعتبارات نوسازی و تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد بوده است، افزود: به طور حتم این پیگیری ها در سال جاری نیز دنبال خواهد شد.

جعفری با بیان اینکه تخصیص اعتبارات بخش تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد به طور صد در صد اتفاق نیفتاده، گفت: باید با پیگیری های مستمر خواهان تزریق این اعتبارات باشیم.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: پیگیری بودجه تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد از اولویت های کمیسیون آموزش مجلس است./

پایان پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
2897
1656
4617270
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...