A+ R A-

پایان موفقیت آمیز رزمایش الی بیت المقدس در بجنورد

همزمان با سراسر استان رزمایش الی بیت المقدس در بجنورد با رمز یا محمد رسول الله در منطقه عمومی علی آباد اجرا شد پایان موفقیت آمیز رزمایش الی بیت المقدس در بجنورد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بجنا،عباس نیک بخت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بجنورد با موفقیت‌آمیز توصیف کردن این رزمایش، اذعان داشت: عملیات‌های مختلفی با حضور گردانهای مختلف در قالب این رزمایش اجرا شد و بسیجیان توان نظامی و عملیاتی خود را در این رزمایش به معرض نمایش قرار دادند.

نیک بخت با بیان اینکه افزایش توان عملیاتی بسیجیان و نمایش اقتدار بسیج از جمله اهداف برگزاری این رزمایش بوده است گفت : به حول و قوه الهی تمامی اهداف مورد نظر این رزمایش محقق شد.

وی با بیان اینکه در این رزمایش که به مدت 2 روزو با شرکت9 گردان از گردان های بیت المقدس ، کوثر ، عاشورا و امام علی (ع) در منطقه عمومی رزمایش برگزارشد ، شرکت بسیجیان در کلاس های آموزشی با موضوع تاکتیک های رزمی ، بصیرتی ، فرهنگی را از برنامه های روز اول این رزمایش برشمرد.

در روز دوم این رزمایش بسیجیان تاکتیک های عملیات تأخیری ، کمین و ضد کمین ،ضد هلی برن ، عملیات تاخت ، امداد و نجات ، کنترل معابر وصولی ، حفاظت از مراکز مهم و حساس و مقابله با ناآرامی ها را تمرین کردند.

انتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
168
363
1294202
چهارشنبه، 08 بهمن 1399

گالری تصاویر

No result...