A+ R A-

دکتر جعفری در گفتگو با «دانشجویان بیدار»: دانشگاه آزاد بجنورد باید مشکل صدور مدرک را به دانشجویان پرستاری اطلاع می داد/ با معاون وزیر بهداشت صحبت کرده ام

دکتر جعفری در گفتگو با «دانشجویان بیدار»: دانشگاه آزاد بجنورد باید مشکل صدور مدرک را به دانشجویان پرستاری اطلاع می داد/ با معاون وزیر بهداشت صحبت کرده امسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توضیحاتی درباره تایید نشدن مدرک دانشجویان پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد ارائه کرد.

دانشگاه آزاد بجنورد باید مشکل صدور مدرک را به دانشجویان پرستاری اطلاع می داد/ با معاون وزیر بهداشت صحبت کرده ام به گزارش پایگاه خبری «دانشجویان بیدار»

وی گفت: همان طور که مطلع هستید وزارت بهداشت به خاطر برخی ایرادات مدرک این دانشجویان را نمی دهد منتهی بنده هم نامه نگاری کردم و اتفاقا همین امروز هم با معاون وزیر بهداشت همسفر بودم که توضیحات را یادداشت کرد و قول داد که پیگیری کند.

نماینده مردم بجنورد در خصوص زمان حل این مشکل، ادامه داد: برای به مشکل نخوردن دانشجویانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل هستند وزارت بهداشت شاخص هایی را تعریف کرده است که این واحد دانشگاهی باید آنها را فراهم کند. دانشجویانی هم که در حال حاضر فارغ التحصیل شده اند به خاطر اینکه مدارک تعدادی از آن ها داده شده است علی القاعده باید مدارک بقیه هم که معلق است داده شود، منتهی دانشگاه باید شاخص های لازم را بوجود بیاورد. در ادامه خبرنگار ما با اشاره به اینکه وزارت بهداشت اعلام کرده است مدارک آن تعدادی هم که صادر شده نباید صادر می شد از دکتر جعفری در خصوص نتیجه این مسئله سوال کرد.

وی در این رابطه گفت: این مسلم است که دانشگاه اگر ایرادی در کارش بود نباید از ابتدا اقدام به جذب دانشجوی مازاد ظرفیت می کرد و یا اعلام می کرد مدرک ما رسمی نیست، چرا که دانشجو بر طبق اعلام رسمی دانشگاه ثبت نام کرده و تقصیری ندارد.

ما نیز در حال پیگیری جدی هستیم و تمام تلاشمان را انجام می دهیم و امیدواریم به زودی این مشکل حل شود و باید دید چکار می شود کرد.

انتهای پیام//

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
447
2091
4551114
دوشنبه، 01 بهمن 1397

گالری تصاویر

No result...