A+ R A-

کارشکنی یک شرکت هواپیمایی در خراسان شمالی

کارشکنی یک شرکت هواپیمایی در خراسان شمالینماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان گفت: مسافران خراسان‌شمالی علاقه‌ای برای پرواز با شرکت هواپیمایی اترک ندارند.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، افزود: بدعهدی این شرکت هواپیمایی و لغو مداوم پروازهای آن علت اصلی بروز این مشکل بوده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت هواپیمایی اترک در دو سال گذشته مجوز شرکت هواپیمایی خود را با نام این استان دریافت کرد و در تابستان سال 92 به بهره برداری رسید، افزود: از آن زمان به بهانه‌های مختلف همچون ایمن نبودن فرودگاه بجنورد برای فرود هواپیما، پروازها را لغو می‌کرد. بعد از پیگیری‌های فراوان و شکایت به اصل کمیسیون 90 مجلس، این شرکت موظف شد پروازها را به صورت مرتب از اسفند سال گذشته انجام دهد اما بازهم شاهد کارشکنی این شرکت و لغو پروازها هستیم.

جعفری اظهار کرد: این شرکت هواپیمایی بهانه‌هایی همچون تعداد کم مسافر، نقص فنی هواپیما و عدم پرداخت وجهی که استانداری صندلی‌های خالی هواپیما را ضمانت کرده بود، آورده است. استانداری 60 درصد از صندلی‌های خالی هواپیمای این شرکت هواپیمایی را به شرط انجام پروازهای مرتب ضمانت کرده است، اما این شرکت هواپیمایی پروازها را به صورت مرتب انجام نداده است.

وی در پاسخ به این سوال که گفته شده است در صورت عهد شکنی این شرکت هواپیمایی، مجوز پروازهای آن لغو می‌شود، تاکید کرد: سازمان هواپیمایی کشور باید جهت پرداخت حقوق مردم پی گیری‌های جدی داشته باشد.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
185
1656
4614558
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...