A+ R A-

عربستان مستحق مجازات‌های بسیار قاطع‌ تر است

عربستان مستحق مجازات‌های بسیار قاطع‌ تر استنماینده مردم بجنورد در مجلس همچنین با بیان اینکه قارون و طاغوت عربستان است گفت: پولی که به عربستان می‌رود صرف نابودی اسلام و کمک به داعش و نابودی مردم یمن می‌شود.

قاسم جعفری در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه اقدام وزارت فرهنگ در زمینه تعلیق سفر عمره کار موثری بوده است گفت: علل شرعی، عقلی و عرفی فراوانی وجود دارد که می‌ گوید این کمترین کاری است که می‌توان صورت گیرد. حتی مسائلی که در جده پیش آمد تا این اندازه شنیع بود که در غیر این صورت هم باید این کار را می‌کردیم.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: پولی که بابت سفر حج به عربستان می‌رود صرف نابودی اسلام می‌شود. باید در این زمینه دقت زیادی داشته باشیم. زیرا از همین پول به امثال داعش کمک کرده و یا مردم مظلوم یمن را نابود می‌کنند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس افزود: قارون و طاغوت عربستان مستحق مجازات‌های بسیار قاطع‌تر از این است و چه خوب بود که از ابتدا جدی‌تر در این موضوع وارد می‌شدیم. چرا که عرصه‌ی یبن‌المللی و تعاملات می‌طلبد که این گونه برخورد‌ها صورت گیرد.

جعفری تصریح کرد: حداقل قضیه این است که افکار عمومی، جهان اسلام متوجه می‌شوند که چه گرگ‌هایی در لباس چوپان حکم می‌کنند و خود را خادم‌الحرمین می‌دانند اما در واقع هیچ لیاقت و شایستگی ندارند.

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
784
1656
4615157
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...