A+ R A-

اعضای کمیسیون آموزش به خراسان‌ شمالی سفر می‌کنند

اعضای کمیسیون آموزش به خراسان‌ شمالی سفر می‌کنندنماینده بجنورد،گرمه،جاجرم،مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس از سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به خراسان‌شمالی طی هفته آینده خبر داد.

قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان‌شمالی، اظهار کرد: طی هفته آینده اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به این استان سفر می‌کنند.

وی ادامه داد: از شنبه 28 تا دوشنبه 30 فروردین ماه سال جاری، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به مدت دو روز در این استان حضور دارند.

جعفری افزود: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در قالب گروه‌هایی چند نفره به صورت جداگانه به هر یک از شهرستان‌های استان به منظور بررسی وضعیت آموزشی منطقه سفر می‌کنند. وی خاطر نشان کرد: در این سفر، زیر ساخت‌ها و وضعیت آموزش در دو بخش آموزش عالی و آموزش و پرورش استان بررسی می‌شود.

جعفری با اشاره به مشکلات موجود استان در بخش دانشگاهی و مراکز آموزش عالی و آموزش و پرورش،عنوان کرد: بررسی مواردی همانند فضای آموزشی تخریبی در حوزه آموزش و پرورش و پایین بودن سرانه دانشجویی در استان از مسائل مهم در این سفر است.

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
879
1656
4615252
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...