A+ R A-

پیشرفت کند 2 بانده سازی محور بجنورد به جنگل گلستان

پیشرفت کند 2 بانده سازی محور بجنورد به جنگل گلستاننماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس گفت: ساخت جاده 2 بانده محور بجنورد به جنگل گلستان باید هر چه زودتر تکمیل شود.

قاسم جعفری در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، افزود: سالانه بیش از 16 تا 17میلیون خودرو از محور بجنورد به جنگل گلستان تردد می‌کنند که میزان حجم تصادفات در این محور به علت 2 بانده نبودن محور بالا است.

وی با اشاره به اینکه ساخت این پروژه از چند سال گذشته آغاز شده است، ادامه داد: پیشرفت فیزیکی این جاده قابل قبول نبوده است و مسئولان ذیربط کشوری بهانه کمبود اعتبارات را مطرح می‌کنند. تکمیل این محور نیازمند 200 تا 300 میلیارد تومان اعتبار است. اختصاص یک باره این اعتبار در مدت یک سال امکان پذیر نیست اما مسئولان باید توجه جدی به تکمیل این محور به منظور کاهش اعتبارات داشته باشند.

جعفری بیان کرد: طی پیگیری‌های انجام شده قرار بر این شده است تا اختصاص اعتبار برای تکمیل 2 قطعه از این مسیر در تابستان سال جاری انجام شود. یکی از این قطعه‌ها، قطعه اول محور بجنورد به آشخانه به طول 20 کیلومتر و قطعه دوم در محور آشخانه به چمن بید به طول 20 کیلومتر است.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
660
1656
4615033
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...