A+ R A-

درخواست نماینده بجنورد برای نوسازی مدارس خشتی و گلی

درخواست نماینده بجنورد برای نوسازی مدارس خشتی و گلینماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی توجه به افزایش ضریب و پایه حقوق فرهنگیان و اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان را راهکار اصلی حل مشکل قشر فرهنگی دانست و ابراز امیدواری کرد که دولت و آموزش و پرورش توجه جدی به این موضوع نشان دهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قاسم جعفری در تذکری در جلسه علنی امروز مجلس اظهار کرد: وزارت کار برای طلب 52 میلیاردی پیمانکاران راه و شهرسازی استان که کار کرده‌اند اما پول‌شان را به آنها نمی‌دهند فکری کند. همچنین رییس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد در خصوص حل مشکل سپرده‌گذاران در صندوق میزان اقدام عملی صورت دهند. وی از وزیر آموزش و پرورش خواست وعده‌های خود در سفر به بجنورد از جمله نوسازی مدارس خشتی و گلی را عملیاتی کند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی دستور ویژه وزیر ورزش برای تکمیل 64 پروژه معطل مانده در حوزه ورزش و جوانان را نیز خواستار شد و از عدم توزیع عادلانه بودجه ستاد بحران در خراسان شمالی انتقاد کرد.

وی واردات بی‌رویه پنبه را موجب متضرر شدن پنبه‌کاران دانست و از وزیر جهاد کشاورزی خواست تمهیدی در این باره بیندیشد. تکمیل پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی بنیاد شهید، تعمیر زمین باغ موزه دفاع مقدس، تکمیل راه‌های اصلی و روستایی استان، تامین کسری دو هزار نیروی پست‌های اداری استان و توجه به پتانسیل‌های گردشگری و کشاورزی استان از دیگر درخواست‌های نماینده مردم بجنورد از مسئولین اجرایی بود.

جعفری خواستار توجه به مطالبات خریداران مسکن مهر شد و خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: هر آنچه مربوط به گذشته است را از بین نبرید.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
595
1656
4614968
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...