A+ R A-

حضور مهدی هاشمی در جلسات دولتی دور از شأن دولت است

حضور مهدی هاشمی در جلسات دولتی دور از شأن دولت است قوه قضاییه می بایست تکلیف مهدی هاشمی را روشن کند

دکتر جعفری گفت: تقاضای ما این است که قوه قضاییه تکلیف را روشن نماید. بنده فکر میکنم که این تعلل باعث شود که دیگران فکر کنند اراده جدی در این رابطه وجود ندارد. اگر این مسأله روشن شد آن وقت ایشان هرکجا که خواست حضور داشته باشد و اگر هم به اتهامات ایشان رسیدگی شد و نتیجه چیزی غیر از این بود آنوقت تکلیف مهدی هاشمی هم روشن است.

خبرنگار پارلمانی پایگاه 598 در گفتگو با سه تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر قاسم جعفری و نادر قاضی پور و علی آقا محمدی در خصوص روند رسیدگی به پرونده اتهامات مهدی هاشمی توسط قوه قضاییه با توجه به حضور این فرد در برخی جلسات و مراسمات رسمی و دولتی به بررسی این موضوع پرداخته است.

دکتر قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی در این خصوص اظهار داشت: بنده از سیستم قضایی در این رابطه گله دارم، در روایات ما آمده که از موضع تهمت باید پرهیز کرد.

مهدی هاشمی در چند پرونده مورد اتهام واقع شده است، حال اگر این فرد کاری کرده یا نکرده قوه قضاییه می بایست تکلیف مهدی هاشمی را روشن کند. اینکه تحقیقات یک پرونده ای سالها طول بکشد من به عنوان یک شهروند و یک نماینده مجلس مجاب نمیشوم و نمی پذیرم.

وی در ادامه گفت: با اینکه بنده به این قوه ارادت دارم و از زحمات بسیار زیاد آنان تشکر میکنم و در روزهای اخیر برخورد منطقی که با منکرین قصاص کردند، و این موضوع از مطالبات جامعه دینی است، اما این تعلل قابل پذیرش نیست در حالیکه گفته می شود پرونده در حال تحقیق اولیه است مگر این چه پرونده ای استکه این همه وقت صرف تحقیقات اولیه آن شده است.

این نماینده مجلس نهم تصریح کرد: در مقطعی مطرح می شد که مهدی هاشمی برای بازرسی شعبه دانشگاه آزاد به لندن رفته است که 3 سال طول کشید. افکار عمومی می پرسیدند این شعبه مگر چیست؟ در این 3 سال می شد کل خانه های لندن را یکی یکی بازرسی کرد. الان هم مقدمات پرونده ایشان همین مقدار دچار تأخیر شده است. مگر این چه پرونده ای است؟

وی در پایان صحبت های خود تأکید کرد: تقاضای ما این است که قوه قضاییه تکلیف را روشن نماید. بنده فکر میکنم که این تعلل باعث شود که دیگران فکر کنند اراده جدی در این رابطه وجود ندارد. اگر این مسأله روشن شد آن وقت ایشان هرکجا که خواست حضور داشته باشد و اگر هم به اتهامات ایشان رسیدگی شد و نتیجه چیزی غیر از این بود آنوقت تکلیف مهدی هاشمی هم روشن است./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
175
2102
4809746
پنج شنبه، 01 فروردين 1398

گالری تصاویر

No result...