A+ R A-

نماینده بجنورد خبر داد: موافقت با توقف شبانه هواپیما در فرودگاه بجنورد

نماینده بجنورد خبر داد:  موافقت با توقف شبانه هواپیما در فرودگاه بجنوردنماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون سه شرکت هواپیمایی برای توقف شبانه هواپیماهای خود در فرودگاه بجنورد موافقت کرده‌اند.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، اظهار کرد: سه شرکت هواپیمایی ماهان، اترک و آسمان برای توقف شبانه هواپیماهای خود در فرودگاه بجنورد و انجام پروازهای بجنورد به تهران به صورت رفت و برگشت طی یک روز موافقت کرده‌اند، بنابراین باید از سوی استان زیر ساخت‌های لازم به منظور اقامت خدمه هواپیماها در بجنورد فراهم شود.

وی افزود: با اجرای این برنامه در فرودگاه بجنورد هزینه‌های جاری استان در پرداخت ماموریت‌ها، اتلاف زمان و دیگر موارد کاهش خواهد یافت.

جعفری با ذکر اینکه هم اکنون نصب "آیلس" (نشست و برخاست الکترونیکی هواپیماها) در فرودگاه بجنورد مراحل نهایی را طی می‌کند، خاطرنشان کرد: در آینده زائران عتبات عالیات می‌توانند از فرودگاه بجنورد به عتبات عالیات اعزام شوند. با ایجاد ترمینال خارجی در فرودگاه بجنورد دیگر نیازی نیست زائرین برای اعزام به عتبات عالیات به مشهد مقدس مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
774
1656
4615147
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...