A+ R A-

جزئیات جلسه لاریجانی با مسئولان وزارت علوم درباره دانشجویان ستاره‌دار

جزئیات جلسه لاریجانی با مسئولان وزارت علوم درباره دانشجویان ستاره‌دارقاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جزئیات جلسه رئیس مجلس با مسئولان وزارت علوم درباره دانشجویان ستاره‌دار را تشریح کرد.

به گزارش نامه نیوز، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه علی لاریجانی رئیس مجلس با مسئولان وزارت علوم و درباره دانشجویان ستاره‌دار به تشریح جزئیات این جلسه پرداخت.

وی با اشاره به انتقاد اعضای کمیسیون آموزش مجلس از تحصیل دانشجویان ستاره‌دار گفت: برخی از اعضای کمیسیون اعلام می‌کردند که ما در خصوص افرادی که به ستاره‌دار معروف شده و به تحصیل بازگشته‌اند ابهاماتی داریم و به همین دلیل از وزارت علوم خواستند پرونده این دانشجویان را در اختیار وکلای ملت قرار دهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نمایندگان می‌گفتند پرونده‌ها را در اختیار ما قرار دهید تا مشاهده کنیم، در این صورت اگر طبق قانون به تحصیل بازگشته بودند، اقدام مثبتی صورت گرفته و اگر غیر از این باشد وضعیت مشخص شود که این اقدام در نهایت صورت نگرفت و باعث شکایت نمایندگان به کمیسیون اصل نود مجلس شد.

جعفری با اشاره به جلسه کمیسیون اصل نود برای رسیدگی به شکایت نمایندگان خاطرنشان کرد: حکم کمیسیون اصل نود در این بودکه وزارت علوم باید پرونده این دانشجویان را در اختیار نمایندگان قرار دهد.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس با اشاره به جلسه مسئولان وزارت علوم با علی لاریجانی درباره دانشجویان ستاره‌دار اظهار داشت: در این زمینه جلسه‌ای نیز در دفتر آقای لاریجانی برگزار شد که بنا به اطلاعات من از کمیسیون آموزش آقای زاهدی رئیس کمیسیون حضور داشته‌اند.

وی ادامه داد: ظاهرا در آن جلسه آقای دکتر لاریجانی به نوعی در خصوص بخشی از اقدامات که در وزارت علوم رخ داده بود به صورت منطقی صحبت و تاکید کرده که این مسیر نباید طی شود.

عضو کمیسیون آموزش در پایان گفت‌وگوی خود با فارس گفت: بر این نکته تاکید کرد که رئیس کمیسیون آموزش می‌تواند اطلاعات بیشتری درباره جزئیات آن جلسه ارائه کند./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
31
94
1246810
یکشنبه، 18 خرداد 1399

گالری تصاویر

No result...