A+ R A-

انتقاد قاسم جعفری از نوع انعکاس تذکرش از سوی خبرگزاری رسمی دولت

انتقاد قاسم جعفری از نوع انعکاس تذکرش از سوی خبرگزاری رسمی دولت عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به نوع انعکاس تذکرش از سوی خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم جعفری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 7 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی نسبت به نوع انعکاس تذکرش از سوی خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) انتقاد کرد و گفت:‌ متأسفانه سایت رسمی دولت تذکر بنده را با تیتر نامناسبی ارائه کرده به نحوی که گویا بنده می خواهم بگویم اگر باران جایی نیامده است علتش رئیس جمهور یا دولت است.

نماینده مردم بجنورد،‌ مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی افزود: دیروز تذکری داشتم مبنی بر اینکه "یکی از مسائل و مشکلات استان خراسان شمالی کاهش نزولات جوی است که انشاءالله دولت و ریاست جمهوری به بحث خشکسالی این منطقه از الان توجه کند".

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا در بسیاری از موارد اطلاع رسانی درست انجام نمی دهد افزود:‌ ما از سایت رسمی دولت اخلاق مداری را انتظار داریم و در این مورد انتظار نبود که با نماینده ای که خواست ملت را بیان می کند اینطور برخورد شود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این آیه "یا ایها الذین آمنو اتقوا الله و قولوا قولا سدیدا" گفت: انشاءالله به اطلاع رسانی درست توجه کنند تا کارهای خوبشان خدشه دار نشود. عضو هیأت رئیسه مجلس در پاسخ به این تذکر از سایت رسمی دولت خواست تا در بیان مطالب بر دقت و مراقبت خویش بیافزایند./

پایان پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
41
94
1246820
یکشنبه، 18 خرداد 1399

گالری تصاویر

No result...