A+ R A-

جعفری: مذاکره‌کنندگان به پشتوانه رهبری با دل قرص تصمیم‌ می‌گیرند

جعفری: مذاکره‌کنندگان به پشتوانه رهبری با دل قرص تصمیم‌ می‌گیرندیک نماینده اصولگرای مجلس گفت: اگر رهبری در بحث مذاکرات وارد میدان نمی‌شدند حتما امروز شاهد تفرق بودیم.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، اظهار کرد: همان‌طور که رهبری تاریخچه مذاکرات اخیر را تبیین کردند در واقع مهندسی اصلی در کلیات با رهبری بود و هر لحظه به لحظه هم پشتوانه معنوی مذاکره کنندگان بودند؛ چراکه اگر پشتوانه ایشان نبود مذاکره کنندگان نمی‌توانستند تصمیم بگیرند.

وی افزود:‌ در واقع در ریل‌گذاری اصلی و پشتوانه معنوی، رهبری با همه صلابت فرمودند امروز در ایران هیچ فردی در هیچ گروه یا جناحی نیست که با مذاکره مخالفت داشته باشد. در نتیجه تعریف و تمجیدی که ایشان در رابطه با مذاکره‌کننده‌ها داشتند، نمونه‌ای از این مساله است.

وی با بیان این‌که «تمام ملت ایران باید از مذاکره کننده ها در چارچوب های ترسیم شده حمایت کنند» گفت:‌ صحبت‌هایی که رهبری با اعضای تیم مذاکره کننده داشتند در یکپارچگی و همگرایی موثر بود؛ لذا نقش وحدت‌آفرین رهبری بر مبانی معارف قرآنی و اهل بیتی بسیار بالاست و نفوذ معنوی ایشان هم نشان می‌دهد که بهترین و اصلی‌ترین سرمایه هستند.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد: در بحث مذاکرات قطعا اگر رهبری وارد میدان نمی‌شدند حتما ما امروز شاهد تفرق بودیم؛ لذا کسی را ندیده‌ام که نسبت به تاثیرگذاری فوق‌العاده و نفوذ معنوی و رهبری‌های حکیمانه رهبری،‌ شبهه‌ای داشته باشد.

انتهای پیام

نظرات/سوالات (1)

  • غضنفر

    دکتر عجب ژستی گرفتی بازم حرف های کلیشه ای . خوشتیپ هم هستی .

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
194
1656
4614567
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...