A+ R A-

استیضاح وزیر آموزش و پرورش به تدبیر بیشتری نیاز دارد

استیضاح وزیر آموزش و پرورش به تدبیر بیشتری نیاز دارد خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این‌که در موضوع استیضاح نخستین مسئله‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد مصلحت مردم است، گفت:‌ استیضاح آخرین راه حل است.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در رابطه با استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت:‌ در موضوع استیضاح نخستین مسئله‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد مصلحت مردم است یعنی اگر هزینه‌ای از مردم فوت می‌شود نمایندگان مجلس باید وظیفه نظارتی خود را اعمال کنند اما اگر راه‌های دیگری وجود دارد باید از راه‌های جایگزین استفاده کرد.

وی افزود: پیشنهاد بنده به دولت این است که وزرا و معاونان در جلسات تخصصی کمیسیون‌ها یا جلساتی که مجامع استانی برگزار می‌کنند بیش‌تر حاضر شوند و صحبت‌های نمایندگان را بشنوند تا دغدغه‌ها کم‌تر شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این‌که استیضاح آخرین راه حل است نه اولین،گفت: باید توجه داشت که اگر وزیر آموزش و پرورش اشکالاتی دارد باید از مسیر تذکر و سوال این موارد را پیگیری کرد نه استیضاح. باید در رابطه با مسئله استیضاح وزیر تدبیر بیشتری کرد چرا که در شرایط فعلی این موضوع به صلاح نیست.

جعفری ادامه داد: مساله استیضاح وزیر تا به صورت رسمی اعلام نشود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نیز مطرح نخواهد شد از این رو اکثر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات اطلاع چندانی از دلایل استیضاح کنندگان ندارند چون افرادی که طراح استیضاح هستند از اعضای کمیسیون آموزش مجلس نیستند./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
31
94
1246810
یکشنبه، 18 خرداد 1399

گالری تصاویر

No result...