A+ R A-

جعفری در گفت‌و‌گو با میزان: وزیر علوم به دنبال کشاندن موضوع بورسیه‌ها به وقت اضافه است

 

خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس از وزارت علوم انتظار دارد که در مورد بحث بورسیه‌ها قانون را اجرا کند گفت: وزیر علوم برای آرام گرفتن افکار عمومی باید هر چه سریع تر وظیفه اش را درباره پرونده بورسیه انجام دهد.

قاسم جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی میزان درباره بررسی پرونده بورسیه‌ها اظهار کرد: مجلس از وزارت علوم انتظار دارد که در مورد بحث بورسیه‌ها قانون را اجرا کند.

وی با بیان اینکه وزیر علوم باید به فرمایشات مقام معظم رهبری پاسخ مربوط دهد، تصریح کرد: وزیر علوم منتظر این است که در دقیقه 90 برای بررسی و رسیدگی به موارد بورسیه وقت اضافه بگیرد.

 

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر علوم باید به سرعت این پرونده را ببندد، مطرح کرد: وزیر علوم برای آرام گرفتن افکار عمومی باید هر چه سریع تر وظیفه‌اش را انجام دهد.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خاتمه با تاکید بر اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در حق دانشجویان بورسیه ظلم شده است، بیان کرد: به نظرم در حق دانشجویان بورسیه ظلم بزرگی شده است که باید برای تخلف صورت گرفته در انتشار اسامی هیچ کوتاهی صورت نگیرد.

 

انتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
473
2091
4551140
دوشنبه، 01 بهمن 1397

گالری تصاویر

No result...