A+ R A-

اقتصاد مقاومتی واکنش هوشمند به توطئه استکبار است

اقتصاد مقاومتی واکنش هوشمند به توطئه استکبار است دکتر قاسم جعفری رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری مدیریت از طریق طرح های واکنش هوشمند جمهوری اسلامی به استکبار جهانی است.

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم دربجنورد اظهار کرد: سه سال پیش رهبر معظم انقلاب اسلامی نسخه حکیمانه اقتصاد مقاومتی را برای مقابله با توطئه های مستکبران غربی وضع کردند.

نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه وسملقان و راز وجرگلان ‌با بیان اینکه استفاده از هدفمندی یارانه برای بهره وری تولید مورد تاکید مقام معظم رهبری است و می تواند مانع رکود تورمی باشد، افزود: افزایش تولید به اشتغالزایی و افزایش درآمد داخلی می انجامد.

وی به تاکید مقام معظم رهبری بر پرهیز از اشرافی گری در بحث از اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی به تامین امنیت غذا و دارو به عنوان کالاهای استراتژیک تاکید دارند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی با بیان اینکه یکی از ابعاد اصلی اقتصاد مقاومتی سوق دادن سرمایه های ملی به بخش مولد و حمایت از صادرات و توسعه برون زاست، گفت: باید با خودکفایی در غذا و دارو سرمایه های خود را تبدیل به فرآوری و ارزش افزوده کنیم.

جعفری از طرح سهمیه بندی سوخت در شرایط تحریم به عنوان واکنش هوشمند مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی یاد کرد و افزود: سه سال پیش غربیان تلاش کردند با منع صادرات بنزین به ایران زمینه سقوط انقلاب اسلامی را فراهم کنند که طرح سهمیه بندی سوخت بر پایه اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری توطئه آنها را نقش بر آب کرد.

وی با بیان اینکه در طرح هدفمندی یارانه نیز باید بتوانیم مانند شطرنج بازان هوشمند عمل کنیم، یادآور شد: در شرایط کنونی باید هدفمندی یارانه ها در راستای حمایت از تولید عملیاتی شود تا تورم اقتصادی ایران جبران شود./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
39
94
1246818
یکشنبه، 18 خرداد 1399

گالری تصاویر

No result...