A+ R A-

جعفری: با جدیت پیگیر موضوع سربازان ربوده شده هستیم

 جعفری: با جدیت پیگیر موضوع سربازان ربوده شده هستیمجعفری خطاب به خانواده سرباز ربوده شده بجنوردی گفت: با جدیت پیگیر موضوع سربازان ربوده شده هستیم.

قاسم جعفری در گفتگو با خبرنگار اترک نیوز با اشاره به اینکه یکی از سربازان ربوده شده از خراسان شمالی است ،افزود: این موضوع از طریق وزارت کشور، وزارت خارجه و نیروهای نظامی پیگیری می شود و خبرهای رسیده تاکنون زنده بودن این سربازان را تایید کرده است.

نماینده مردم بجنورد ،مانه و سملقان ،رازو جرگلان ،گرمه و جاجرم خاطر نشان کرد: گروه های تروریستی که دست به چنین اعمال غیر انسانی می زنند از سوی استکبار همه جانبه حمایت می شوند و با این چنین جنایاتی می خواهند به زعم خودشان مرزهای ما را ناامن جلوه دهند.

وی تاکید کرد: نظام با تمام وجود در مقابل این حرکات ایستاده است و با اقداماتی که چند روز گشته انجام داد منجر به آزادی تعدادی از گروگان های در بند در کشور پاکستان شد.

جعفری گفت: از خانواده این سرباز بجنوردی تقاضای صبر و تحمل دارم و به آن ها اطمینان می دهم دولت مجدانه مشغول رایزنی برای آزادی فرزند این خانوده و دیگر گروگان ها که فرزندان نظام هستند ،تلاش می کند.

به گزارش اترک نیوز بهمن ماه امسال 5 سرباز مرزبانی که در مرز جکیگور سیستان بلوچستان مشغول خدمت بودند گروگان گرفته شدند و به کشور پاکستان انتقال داده شدند که یکی از این مرزبانان به نام رامین حضرتی از بجنورد بوده است./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
117
140
1271332
سه شنبه، 29 مهر 1399

گالری تصاویر

No result...