A+ R A-

عضو کمیسیون آموزش مجلس،طبق نامه مقام معظم رهبری به رییس‌ جمهور مسیر اجرای برجام بسیار حساس است و مسئولین باید مراقبت کنند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس،طبق نامه مقام معظم رهبری به رییس‌ جمهور مسیر اجرای برجام بسیار حساس است و مسئولین باید مراقبت کنند.قاسم جعفری با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به رییس‌جمهور درخصوص برجام اظهار کرد: به نظر من اگر رهبری یک اراده جدی برای مقاومت و تشویق مردم به مقاومت در کشور می‌دیدند برجام را قبول نمی‌کردند.

وی ادامه داد:‌ سرتاسر این نامه احساس نگرانی از نقض عهد طرف مقابل وجود داشت در عین حال بر دقت اجرای برجام بسیار تاکید شده بود. در عین حال ایشان می‌فرمایند تحریم‌ها ظلم بزرگی به ملت ایران و رفع آن حق ماست. اما نباید به این رفع تحریم‌ها دل خوش کرد بلکه باید به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

وی افزود: طبق فرمایش رهبری کف خواسته‌های نظام، شروط گذاشته شده در مجلس و شورای عالی امنیت ملی است؛ چرا که همچنان خلأهایی وجود دارد.

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به تقدیر مقام معظم رهبری از تلاش‌های صورت گرفته برای تصویب و اجرایی شدن برجام گفت: با توجه به نگرانی‌ای که در این نامه توسط رهبری وجود دارد آرزو می‌کنم که کاش همه ما مسئولین قوی‌تر عمل می‌کردیم تا چنین نگرانی‌هایی رفع می‌شد. در این نامه آمده که دشمنی‌های عمیقی علیه ایران وجود دارد و آن‌ها از این دشمنی‌ها کوتاه نمی‌آیند؛ چراکه همیشه از خواسته‌های رژیم صهیونیستی تمکین کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع این نامه نشان می‌دهد که ما در مسیر اجرای برجام شرایط بسیار حساسی داریم و باید مراقبت کنیم.

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
193
1656
4614566
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...