A+ R A-

جعفری: دولت آسیب نفوذ بدخواهان را با تدبیر معالجه کند

 

 

نماینده مردم بجنورد در مجلس از دولت خواست آسیب نفوذ بدخواهان را در همه ابعاد با تدبیر درست معالجه کند.

 

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، قاسم جعفری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه ) مجلس اظهار کرد: : حوادث تروریستی اخیر در لبنان و پاریس یکبار دیگر موضع جمهوری اسلامی ایران را در ترویج اسلام مبتنی بر آموزه های قرآنی و سنت نبوی را از یکسو و عمد و خطای فاحش غرب را به ویژه شیطان بزرگ در تقویت شیوخ مرتجع و اسلام انحرافی داعشی که اکثریت قاطع اهل سنت نیز از آن مبرا هستند، بر جهانیان نمایان ساخت.

وی افزود: برای استمرار این راه درست پشتوانه مادی و معنوی جبهه مقاومت، مدد رسانی به مردم یمن ،فلسطین، عراق، بحرین و... و تقدیم شهدای مدافع حرم زینبی بسی سهل است و چه به جاست که دولت در این حرکت خیر بی آنکه از تعاملات مبتنی بر عزت و حکمت و مصلحت با دیگران بکاهد توجه جدی تری به اصحاب الخیر و العفو بیندازد و آسیب نفوذ بدخواهان را در همه ابعاد با تدبیر درست معالجه کند.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: برابر آنچه در نامه مهم رهبری آمده بود آمریکا ناقض العهد است ودر برجام و غیربرجام هرگز تکیه گاه خوبی نیست.

 

وی تنها راه شکوفایی اقتصاد کشور را در پیش گرفتن سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی از خصیصه های درون زایی، برون نگری، مردم محوری، دانش بنیانی، واقع بینی و عزت آفرینی برخوردار است.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه مدرسه و بسیج برابر نظر سنجی علمی معاونت اجتماعی وزارت کشور مورد اعتمادترین نهادها هستند، افزود: بنابراین آقای رییس جمهور برای موفقیت در اقتصاد مقاومتی به فرهنگی و بسیجی اعتماد کنید و معیشت رزمندگان و ایثارگران و معلمان را مدنظر قراردهید.

 

جعفری با اشاره به تصویب فوریت طرح اصلاح قانون بانکداری در اردیبشهت ماه یادآور شد: همچنین کمیسیون مربوطه کلیات آن را تصویب کرد. اما آقای سیف همان روز قول داد ظرف مدت یک ماه لایحه را تقدیم کند که این موضوع محقق نشده و امید است کمیسیون اقتصادی مصوبه خود را تقدیم صحن علنی کند.

 

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بسته اقتصادی دولت گفت: این بسته نتوانست جامعه را حساس کند و کسی هم آن را جدی نگرفت. نه رکود را از بین برد و نه رونق را افزایش داد. راستی چه می‌شد 5 میلیون از وام خودرو می کاستید و به وام ازدواج جوانان ویا به اعطای وام ضروری برای رفع دهها گرفتاری اقشار ضعیف می افزودید؟ آیا منبع تامین این وام پایه پولی را نمی افزاید؟ چرا همین پول را به همان کشاورزی خراسان شمالی که از من پرسید آیا با این پول می توان تراکتور خرید نپرداختید؟

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پایه اقتصاد خراسان شمالی کشاورزی است برای بذر و کود و تراکتور و باغداری وام و تسهیلات می خواهد برای مهار آب های مرزی برخی شهرستان های این استان پول می خواهد. حوزه انتخابیه بنده منتظر اجرا شدن اصل توازن منطقه ای و توسعه عادلانه است.

وی خواستار تحقق اصل توازن منطقه ای و توسعه عادلانه در مورد حوزه انتخابیه خود ، حل مشکل اشتغال و مشکل آب شرب شد.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
214
1656
4614587
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...