A+ R A-

جعفری: گروگان گرفته شدن مرزبانان کشورمان اقدامی نابخردانه بود

جعفری: گروگان گرفته شدن مرزبانان کشورمان اقدامی نابخردانه بودرئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی، گروگان گرفته شدن پنج سرباز مرزبانی کشورمان توسط تروریست‌ها را اقدامی نابخردانه و در عین حال احمقانه دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، قاسم جعفری بعد از ظهر امروز با حضور در جمع خانواده یکی از گروگان‌های گرفته شده مرزبانی به دست تروریست‌ها، اظهار داشت: ما اطمینان داریم که با تلاش‌های مسئولان این گروگان‌ها به جمع خانواده‌های خود باز خواهند گشت.

این آزاده سال‌های دفاع مقدس اظهار کرد: اکنون مسئولان وزارت خارجه در حال رایزنی‌ها برای رهایی مرزبانان گروگان گرفته شده هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مرزبانان کشورمان در سلامت هستند اضافه کرد: ما هم به عنوان نماینده مردم از بروز این گونه اقدامات تروریستی ابراز تأسف داریم.

مادر این سرباز به گروگان گرفته شده نیز با اشاره به اینکه به فرزند خود افتخار می‌کنم که در راه دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی به گروگان گرفته شده است بیان داشت: همه بایستی در دفاع از نظام و مرزها در صحنه باشیم.

فدایی با اشاره به نقش شهدا و آزادگان در پیشبرد اهداف نظام خاطر نشان کرد: اگر فرزند من به خدمت نرود و یا فرزند دیگری در این عرصه حاضر نشود پس چه افرادی باید از مرزهای کشور مراقبت کند.

یکی از پنج سرباز به گروگان گرفته شده رامین حضرتی 19 ساله از روستای سلاخ شهرستان بجنورد است. به گزارش فارس، اواخر اسفند امسال سالروز تولد این سرباز به گروگان گرفته شده از سوی تروریست‌ها است./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
120
140
1271335
سه شنبه، 29 مهر 1399

گالری تصاویر

No result...