A+ R A-

نماینده مردم بجنورد در مجلس: چرا دولت وام 25 میلیونی برای ادوات کشاورزی نمی‌دهد

خبرگزاری فارس: چرا دولت وام 25 میلیونی برای ادوات کشاورزی نمی‌دهدنماینده مردم شهرستان‌های بجنورد در مجلس با اشاره به نیاز کشاورزان به ادوات کشاورزی گفت: چرا دولت مثل وام 25 میلیونی برای ادوات کشاورزی مثل خرید تراکتور اختصاص نمی‌دهد.

 

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد بیان داشت: لازم است تا دولت مثل وام 25 میلیونی برای ادوات کشاورزی مثل خرید تراکتور هم اختصاص بدهد.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس بیان داشت: هم‌اکنون کشاورزان مشکلات جدی در بخش تامین ادوات کشاورزی برای توسعه این بخش‌دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی تغییر کشاورزی سنتی به نوین را از ضرورت‌ها برشمرد و گفت: البته باید دولت سازوکار آن را نیز با حمایت از کشاورزی فراهم کند؛ مجلس شورای اسلامی در بودجه 94 مبلغ چهار هزار و نه میلیارد تومان برای اشتغال گذاشته است.

دبیر مجمع نمایندگان خراسان شمالی تصریح کرد: اساسا باید مشخص شود که چه تعداد از متقاضیان از این تسهیلات استفاده کرده‌اند.

وی با یادآوری اینکه مجلس شورای اسلامی، پنج هزار و 200 میلیارد تومان برای یارانه تولید گذاشته است گفت: اساسا کدام کارخانه یا کارگاه تولیدی از این تسهیلات استفاده کرده است؟

جعفری، یادآور شد: همچنین در بودجه  94 خرید تسهیلاتی تا سقف 10 میلیون خرید کالای قسطی برای زوج‌های جوان پیش‌بینی‌شده است اما هنوز از سوی دولت در این زمینه اقدامی نشده است.

استان خراسان شمالی دارای 80 هزار بهره‌برداری کشاورزی بوده که در این بخش فعالیت دارند.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
3910
3331
5140909
سه شنبه، 04 تیر 1398

گالری تصاویر

No result...