A+ R A-

جعفری: اهمیت درست انتخاب کردن کمتر از شرکت در انتخابات نیست

jaa.jpg نماینده مردم پنج شهرستان استان با بیان این که انتخابات فصل جنبش و رویش است گفت: اهمیت درست انتخاب کردن کمتر از اصل شرکت در انتخابات نیست.

 

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم به مناسبت سالروز قیام 19 دی اظهار کرد: واقعیت این است که در نظام‌های مردم سالاری دینی حضور مردم در ایام انتخابات پرشورتر می‌شود و آنچه که باعث شده انقلاب تا به امروز استمرار یابد حضور مردم است.

 

وی با بیان اینکه انتخابات فصل جنبش و رویش است که نشاط را بر می‌گرداند اظهار کرد: گروههایی که در ایام انتخابات ظهور می‌کنند و افراد مورد نظر خود را معرفی می‌کنند و برخی از مسئولین از سوی مردم مورد نقد قرار می‌گیرند و الزام به پاسخگویی دارند، حتی کسانی که بی ظرفیت هستند مجبور به پاسخگویی می‌باشند.

 

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به این که یکی از زمان‌های اصلی نظارتی مردم، در موسم‌های انتخابات است تصریح کرد : انتخابات می‌تواند انقلاب را بیمه کند. اگر می‌بینید حضور احزاب و گروهها شور و نشاطی را ایجاد می‌کند بدان دلیل است که آنها خود را در سرنوشت کشور و خودشان دخیل می‌دانند و مردم هم مطمئن هستند که راهکار و فرآیند انتخابات فرآیندی سالم است و هیچ گونه انحرافی وجود ندارد.

 

نماینده مردم بجنورد درمجلس با اشاره به این سخن رهبری که حتی کسانی که نظام را قبول ندارند برای حفظ اعتبار کشور در انتخابات شرکت کنند گفت: قطعا در این راستا کیفیت بخشی به انتخابات یکی از ابعاد اصلی و اساسی است، گرچه صرف شرکت در انتخابات هم یک وظیفه تلقی می‌شود.

 

جعفری افزود: در واقع گروههای مرجعی که سلامت درانتخابات را تامین می‌کنند می‌توانند به نوعی کمک کننده مردم باشند، اما به این نکته هم باید توجه کنند که اهمیت درست انتخاب کردن کمتر از اصل شرکت در انتخابات نیست.

 

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
190
1656
4614563
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...