A+ R A-

جعفری در گفت‌وگو با تسنیم: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امید را در دل کشورهای اسلامی زنده می‌کند

قاسم جعفری

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حضور مردم در راهپمیایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امید را در دل کشورهای اسلامی زنده می‌کند.

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم درباره ضرورت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: 22 بهمن رفراندم و همه‌پرسی سالانه انقلاب اسلامی است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران یکی از انحصاری‌ترین انقلاب‌هایی است که با گذشت 37 سال مردم همچنان با شور و نشاط پای آن ایستاده‌اند و به ورطه مشکلاتی که دیگر انقلاب‌ها افتاده، نیفتاده است‌ و این مهم‌ترین نکته‌ای است که باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس، تأکید کرد: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال باعث دلگرمی دوستان انقلاب و دشمنان آن می‌شود و از طرفی مردم با حضور در راهپمیمایی 22 بهمن نشان می‌دهد که همچنان از آرمان‌های نظام و دستاوردهای انقلاب دفاع می‌کنند‌ و پای آن ایستاده‌اند.

جعفری در ادامه، اظهار داشت: به طور قطع حضور گسترده و بی‌بدیل مردم رد راهپیمایی 22 بهمن امسال امید به آینده روشنی را در به دل مردم مظلوم کشورهای مسلمان و به ویژه عراق، بحرین، یمن و سوریه زنده خواهد کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به کشورهای غربی و اعضای 5+1 می‌فهماند که مردم همچنان پشتیبان نظام‌ هستند و نمی‌توانند در هیچ برهه‌ای خواسته‌هایشان را به ملت ایران تحمیل کنند.

انتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
3041
2952
5029581
شنبه، 04 خرداد 1398

گالری تصاویر

No result...