A+ R A-

باید موانع قانونی دست و پاگیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود

باید موانع قانونی دست و پاگیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت:باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی ،گیرهای قانونی از پیش پای کارآفرینان برداشته شود.

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار کرد: امسال به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذری شد اما گام اساسی برای تحقق آن برداشته نشد.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا این تاخیر را جبران کنیم افزود: دست یافتن به موفقیت در عرصه های مختلف نیازمند دستیابی به موفقیت در عرصه اقتصادی است ما باید به دنیا نشان دهیم که ایران اسلامی الگویی ارزنده و موفق در مردم سالاری دینی است.

وی اظهار کرد: تصویر مدینه فاضله و عدالت محوری و بهره مندی مردم در حکومت امام عصر(ع) باید در ایران برای اهل دنیا قابل لمس و دین باشد و این همان مقاوم سازی اقتصادی است. جعفری افزود: یکی از مهم ترین ابزار ها و ملزومات دستیابی به اقتصاد مقاوم، همکاری و هم افزایی تمام مسئولان و سران کشور است.

وی تاکید کرد: قوای سه گانه و بخش خصوصی باید با به کارگیری از مهارت ها و توانمندی های داخل و فرهنگ سازی الگوی مصرف، به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان در ملجس شورای اسلامی افزود: گیرهای قانونی نیز باید از پیش پای کارآفرینان برداشته شود و تا زمانی که روان سازی قانونی دست و پا گیر تولیدکنندگان و افراد کارآمد باشد نتیجه مطلوب حاصل نمی شود.

جعفری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در باره تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اراده مهم ترین ابزار و شرط برای تحقق اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی اقتصاد است و باید اراده و اهتمام در این زمینه جدی شود./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
29
94
1246808
یکشنبه، 18 خرداد 1399

گالری تصاویر

No result...