A+ R A-

یادداشت/ قاسم جعفری یکی تضمین بدهد فتنه نبوده تا ما هم تکرار نکنیم!

یادداشت/ قاسم جعفری یکی تضمین بدهد فتنه نبوده تا ما هم تکرار نکنیم!خدا رحمت کند بنیانگذار انقلاب اسلامی را که سال ۴۲ در پاسخ دستگاه سلطنتی که گفته بود: « هی‌نگویید اسلام در خطر است»، فرمودند: « اگر نگوییم اسلام در خطر است اسلام در خطر نیست؟»

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، قاسم جعفری عضو هیات علمی دانشگاه و نماینده سابق مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی یادداشتی به یادآوری خطاهای گذشته فتنه‌گران تاکید کرده و نوشته است: یکی تضمین بدهد که این فتنه‌ها نبوده تا دیگر از فتنه نگوییم. بله اینها همه اصلا‌ نمایشنامه‌ای برای تفریح و تفرج بوده است.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

« خدا رحمت کند بنیانگذار انقلاب اسلامی را که سال 42 در پاسخ دستگاه سلطنتی که گفته بود: « هی‌نگویید اسلام در خطر است»، فرمودند: « اگر نگوییم اسلام در خطر است اسلام در خطر نیست؟».

عده‌ای که اینک بر اریکه قدرت جا خوش کرده‌اند می‌گویند تا کی باید از فتنه حرف زد؟! لشکر رسانه‌ای آنها نوشتند که مجلس دهم با رای به وزرا بساط فتنه را برچید! این که وزرا چه گفتند و نمایندگان چگونه به حجت رسیدند و انتخاب بر چه مبنایی بود گر چه بر اهل فن پوشیده نیست تحلیلش فرصتی مستوفا می‌طلبد اما یک سوال؛ اگر رهبری خط کشی بین مسئولان و فتنه را ده‌ها بار گفته‌اند و دلسوزان و انقلابیون هم به تبع مدام تذکر داده‌اند، فرض کنیم دیگر تکرار نشود آیا فتنه کوی دانشگاه سال 78 نبوده؟ آیا فتنه سال 88، دروغ بزرگ تقلب، ایجاد شکاف اجتماعی بین مردم، آتش بازی خیابانی مفتونان، مرگ بر اصل ولایت فقیه! نه غزه نه لبنان‌، انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است با موسوی بی روسری، جمهوری ایرانی! بازی با آبروی نظام اسلامی به تدبیر استکبار، هنرپیشگی منافقان و سیاهی لشگر فراهم آمده مدعیان قدرت داخلی، قرارداد فاسد کرسنت و جریمه 18 میلیارد دلاری( تقریبا 65 هزار میلیارد تومانی ) ایران، داستان شبکه صرافی آقای خاص، قرارداد رسوای fatf، بتن ریزی قلب رآکتور و کلاه بزرگ برجام، 8000 میلیارد تومان صندوق ذخیره فرهنگیان، و... واقعا نبوده؟

یکی تضمین بدهد که نبوده تا دیگر از فتنه نگوییم. بله اینها همه اصلا‌ نمایشنامه‌ای برای تفریح و تفرج بوده است.»/

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
2883
2952
5029423
شنبه، 04 خرداد 1398

گالری تصاویر

No result...