A+ R A-

جعفری در گفتگو با مهر: اطرافیان رئیس جمهور هر روز به دنبال ایجاد یک بحران تازه هستند

جعفری در گفتگو با مهر: اطرافیان رئیس جمهور هر روز به دنبال ایجاد یک بحران تازه هستندقاسم جعفری، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ورود دولت به عرصه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه به نظر می رسد آقای روحانی بسیار عصبانی مزاج بوده و زود برآشفته می شوند، گفت: مشاوران آقای روحانی این را می دانند و متاسفانه تنها برای نطق های انتخاباتی اطلاعاتی به ایشان می دهند که اساسا درست نیست.

وی افزود: رئیس جمهور در خرداد سال گذشته کلنگ فاز دوم پتروشیمی در خراسان شمالی را زد اما با گذشت بیش از یک سال هیچ اقدام تازه ای در اجرای این پروژه رخ نداده است.

در استان یزد اعلام کردند که یک میلیون و صد و هفتاد و نه هزار شغل ایجاد کردیم، در اراک اعلام کردند که ۴۵۰ هزار شغل ایجاد کردیم و اخیرا هم گفتند که ۷۵۰ هزار شغل ایجاد کردیم. اما هنوز مردم از بیکاری و تعطیلی اشتغال در رنج هستند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اینگونه اظهارات رئیس جمهور در رسانه ها کنار هم گذاشته شده و از آن کلیپ درست می شود ادامه داد: آقای روحانی یک روز می گوید چرا باید اسامی مفسدان اقتصادی در جیب شخص اول اجرایی کشور باشد و یک روز دیگر می گوید برخی چرا مدام در رسانه ها این فسادها را مطرح می کنند، مردم این اظهارات را کنار هم می گذارند و قضاوت می کنند.

جعفری خاطرنشان کرد: آقای روحانی خیلی زیاد از اخلاق دم می زنند اما باید بدانند کسی که از راه نادرست به پیروزی برسد در حقیقت پیروز نیست این عین شکست است.

وی گفت: آقای روحانی بر احساسات مردم دست گذاشته و در سخنرانی های خود بیشترین دغدغه خود را بیکاری زنان عنوان می کند اما باید بدانند که اگر به طور طبیعی رونق در کشور ایجاد شود زن و مرد شاغل خواهند شد.

این نماینده سابق مجلس خاطرنشان کرد: مدیر اجرایی کشور باید براساس نقشه دوربرد اداره کشور عمل کرده و سخن بگوید.

جعفری با بیان اینکه طی سالهای اخیر دولت فقط هزینه اجرایی کشور را بالا برده گفت: فقط ۱۷۵ هزار میلیارد تومان به عنوان هزینه جاری در بودجه کل کشور تعیین شده است درحالی که بودجه تملک دارایی کشور ۳۰ هزار میلیارد تومان هم نمی شود. این یعنی کشور نه تنها تولید ندارد بلکه از دخیره درآمدی هم خرج گذران امور جاری می کند.

وی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور برفرض اینکه چهارسال آینده را هم رای بیاورد اما با طرح برخی سخنان از تریبون مجلس از جمله نفهم خواندن انقلابیون تنها شکاف اجتماعی را زیاد می کند و این رفتار برای وی بازخورد خواهد داشت.

جعفری عنوان کرد: آقای روحانی مدعی هستند که برجام ۱۰۰ گشایش داشته و فقط ۳ تحریم باقی مانده است باید برای مردم توضیح شفاف داده شود که این ۱۰۰ گشایش در کجا اتفاق افتاده است.

این نماینده سابق مجلس گفت: به نظر می رسد مشاوران و تیم اطراف رئیس جمهور معقدند که هر روز باید یک بحران در کشور و رسانه ها ایجاد کنند تا منتقدین پیوسته در موضع انفعال و دفاع باشند تا با فراهم شدن شرایط مطلوب به خواسته خود برسند اما این عین مخالفت با فرمایش رهبر انقلاب است که تاکید کردند دولت وارد عرصه انتخابات نشود./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
645
3272
5024233
جمعه، 03 خرداد 1398

گالری تصاویر

No result...