A+ R A-

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی خواستار تشکیل دوایر دولتی در راز شد

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی خواستار تشکیل دوایر دولتی در راز شددکتر قاسم جعفری رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی خواستار تشکیل دوایر دولتی در شهرستان تازه تاسیس راز و جرگلان شد.

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: هنوز 21 اداره در این شهرستان مرزی و جدیدالتأسیس راه‌اندازی نشده است.

وی با اشاره به 28 اسفند سالگرد تاسیس شهرستان راز و جرگلان گفت: هنوز فرمانداری شهرستان و بخشداری‌های غلامان و یکه‌سعود به عنوان مراکز حاکمیتی در ساختمان‌های مناسب استقرار نداشته و ساختمان‌های اداری دولتی برای استقرار فرمانداری و بخشداری‌ها آماده نشده است.

جعفری با تاکید بر اینکه از استانداری به عنوان دستگاه حاکمیتی استان انتظار می‌رود تا برای راه‌اندازی ادارات در این شهرستان دستور ویژه‌ای صادر شود، افزود: برخی دستگاه‌ها نیز بایستی برابر قانون در مراکز بخش‌های این شهرستان نمایندگی ایجاد کنند که لازم است در این زمینه نیز تدبیر شود.

وی راه‌اندازی سریع‌تر شهرداری‌های غلامان و یکه‌سعود بر اساس مصوبات وزارت کشور هم در این شهرستان را خواستار شد.

نماینده پنج شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش محرومیت و همچنین توازن منطقه‌ای بر اساس ماده 180 برنامه توسعه و همچنین اصل 48 قانون اساسی در منطقه محقق شود، گفت: باید مردم شریف این شهرستان طعم ارتقا را بچشند و شاخص‌های توسعه در این منطقه محروم ارتقا یابد. شهرستان مرزی راز و جرگلان در شمال استان خراسان شمالی قرار دارد./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
754
3272
5024342
جمعه، 03 خرداد 1398

گالری تصاویر

No result...