A+ R A-

برای بازگشت اعتماد فروریخته مردم، وضعیت مالی مدیران باید مشخص شود

برای بازگشت اعتماد فروریخته مردم، وضعیت مالی مدیران باید مشخص شودقاسم جعفری عضو هیات علمی دانشگاه و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به مصوبه نمایندگان مجلس در رابطه با شافیت مالی مدیران گفت: اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، کشور از لحاظ مالی در یک بحران جدی به سر می‌برد و بی‌اعتمادی در بین مردم موج می‌زند.

وی گفت: وقتی به شهرستان‌ها و استان‌های مختلف سفر می‌کنیم می‌بینیم که مردم اگرچه پای ارزش‌های اصلی نظام و انقلاب ایستاده‌اند ولی هیچ اعتمادی به مسئولان و مدیران ندارند و دنیایی حرف برای گفتن دارند. متاسفانه امروز مردم نسبت به بخشدار گرفته تا به بالا و به همه مدیران، بی‌اعتماد شده‌اند.

جعفری خاطرنشان کرد: مردم انتظار دارند واقعیت‌ها مشخص شود؛ اینکه مسئولان چقدر دریافت می‌کنند و چه سرمایه‌هایی دارند. شفافیت مالی مدیران مسئله مهمی است که نباید فراموش شود.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: همه گروه‌ها باید این مسئله را جدی بگیرند و نباید با مصوبه نمایندگان درخصوص شفافیت مالی مدیران مخالفت شود.

وی گفت: مردم می‌گویند از شعار و ادعا خسته شده‌ایم و منتظر عمل هستیم. در نظام اسلامی این حق هر شهروندی است که براساس مکانیزم مشخص بر کاری که حاکمان انجام می‌دهند نظارت کند و بداند مسئولان از لحاظ مالی در چه وضعیتی قرار دارند.

جعفری یادآور شد: شفافیت مالی مدیران مسئله مهمی است که باید انجام شود و این مسئله نزدیک، دور و قوم و خویش هم ندارد و اگر قرار باشد اعتماد فروریخته مردم برگردد، وضعیت مالی مدیران همه باید شفاف و روشن باشد./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
2973
2952
5029513
شنبه، 04 خرداد 1398

گالری تصاویر

No result...