A+ R A-

سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با « موگرینی» موجب ناراحتی مردم شد

سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با « موگرینی» موجب ناراحتی مردم شدقاسم جعفری سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره سلفی برخی نمایندگان مجلس با « موگرینی» گفت: داستان سلفی گرفتن وکلای ملت با خانم اول اتحادیه اروپا همه مردم را ناراحت کرد؛ هنر پیشه‌های اصلی ماجرا اما با افتخار گفتند این کار نشانگر تعامل عمیقشان با قاره سبز است!

عضو هیات علمی دانشگاه تصریح کرد: برخی هم گفته‌اند بعد از مذاکره با خانم موگرینی عکس یادگاری گرفته‌اند، دروغ به این واضحی واقعا شرم آور است! شاید این از همان مواردی است که می‌گویند دروغ اول علت دروغ‌های بعدی است.

نماینده سابق مجلس تاکید کرد: کاش، این حضرات در آن لحظه نیم نگاهی به تصویر شهید مدرس و سایر شهیدان قوه مقننه می‌کردند! یاد شهیدان ترور ماه رمضان مجلس گرامی باد. واقعا، رفتند تا این گرامیان چه کارهای مهمی به مصلحت ملت انجام دهند!

جعفری تصریح کرد: از سید علی اکبر ابوترابی نماینده دو دور مجلس، در اسارت پرسیدند چرا خود را در معرض شکنجه و آزار وحشیانه ماموران صدام قرار می‌دهید؟ می‌گفت می‌خواهم به نحوی دلشان را به دست آورم تا به اسرا کمتر آسیب برسانند. اما اینک وکلایی از مردم خود برای به دست آوردن هیچ، نردبان می‌سازند!

وی افزود: برخی بیچارگان گرفتار آمده در چنبره تناقض، برای فرار از واقعیت گفته‌اند این سلفی گرفتن‌ها عمل شخصی است و نباید در امور شخصی افراد دخالت کرد! عجب! عمل شخصی در خانه ملت؟ کاش معاون پارلمانی وزارت خارجه به جای میدان داری و در قاب تصویر بردن نمایندگان غافل از تبعات سبک بازی با آن خانم، اصول و رفتار دیپلماتیک و اثرات رفتارهای نسنجیده را یاد آور می‌شد؛ نه آن که خود آتش بیار معرکه شود./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
4064
3331
5141063
سه شنبه، 04 تیر 1398

گالری تصاویر

No result...