A+ R A-

خبرگزاری فارس؛مأموران فرماندهی انتظامی باید مورد تقدیر قرار گیرند؛1401/07/03

معاون حقوقی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری، گفت: مأموران فرماندهی انتظامی باید مورد تقدیر قرار گیرند، زیرا با ایثارگری به مردم و کشور خدمت می‌کنند و باید از آنها به خاطر این ایثارگری‌‌شان تجلیل به عمل آید.خبرگزاری فارس؛مأموران فرماندهی انتظامی باید مورد تقدیر قرار گیرند؛1401/07/03

قاسم جعفری معاون حقوقی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به آشوب‌های روزهای اخیر در کشور و تلاش پلیس برای برقراری امنیت گفت:‌ یکی از نهادها و بخش‌هایی که در این آشوب‌ها مظلوم واقع شده و به‌ رغم اینکه پیشانی دفاع از کیان کشور، نظام و حاکمیت بوده و در اوج مظلومیت آماج اتهامات و انواع و اقسام حملات قرار گرفته، مأموران فرماندهی انتظامی هستند.

وی افزود: ما وظیفه خودمان می‌دانیم که از فرماندهی انتظامی حمایت کنیم. مأموران فرماندهی انتظامی در شادی و عید مردم سرکار هستند، همچنین در غم مردم و در مناسبات‌های ملی و مذهبی همیشه مشغول خدمت هستند و اینها همه برای این است که دیگران راحت باشند.

معاون حقوقی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی باید مورد تقدیر قرار گیرند، زیرا با ایثارگری به مردم و کشور خدمت می‌کنند و باید از آنها به خاطر این ایثارگری‌‌شان تجلیل به عمل آید.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی ما ده‌ها و صدها نوع مأموریت دارند که همه این‌ها در راستای خدمت مستقیم به مردم است، از ساماندهی امور حمل و نقل تا پیگیری سارقان و دزدان تا مقابله با شورش‌ها و آشوب‌ها، جزو مأموریت‌های خطیر و مهم فرماندهی انتظامی است.

جعفری خاطرنشان کرد: ما می‌بینیم که پلیس ما در اوج اقتدار و وظیفه‌شناسی و انجام مأموریت مورد ظلم واقع می‌شود و آماج اتهامات مختلف است.

معاون حقوقی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری  افزود: دفاع از این نیروی مقتدر که بازوی امنیتی و آرامش حقیقی جامعه است، وظیفه ما است

 

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
121
201
1760133
یکشنبه، 31 تیر 1403

گالری تصاویر

No result...