A+ R A-

تقدیر نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس از مردم

تقدیر نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس از مردمدکتر قاسم جعفری نماینده مردم پنج شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد.

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی قدس امسال به دلیل جنایت‌های صهیونیست‌ها در غزه با افزایش چشمگیری همراه بود.

رئیس فراکسیون کودک و نوجوان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در این عرصه در واقع عمل به ندای خداوند است که باید به ندای حق پاسخ داد، تصریح کرد: امروز مردم مظلوم غزه و فلسطین گرفتار چنگال رژیم کودک‌کش صهیونیستی هستند که به هیچ یک از مباحث انسانی پایبند نیستند و سربازان این رژیم جعلی، چنان بی‌رحمانه مادران باردار را کشته و تأسف بار اینکه در پشت لباس‌های آنان تصاویری با عنوان یک تیر با دو نشان است.

وی با تأکید بر اینکه این عمق اعمال ضد انسانی و ضد بشری است، اضافه کرد: روز قدس یادگار امام راحل (ره)بوده که مهم‌ترین ویژگی این روز آمدن مسلمانان به صحنه و نشان دادن وحدت است.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این حکام کشورهای مسلمان باید از اردوگاه دشمنان اسلام و صهیونیست خارج شوند، اظهار کرد: باید ملت مظلوم و آزاده فلسطین حمایت بیش از پیش شوند که این خود موجب دلگرمی و مقاومت هرچه بیشتر در مقابل رژیم اشغالگر قدس خواهد بود.

جعفری، تنها راه پیروزی فلسطینیان را مقاومت خواند و گفت: همانطور که طی 65 سال گذشته از اشغال فلسطین تجربه ثابت کرده، سازش پاسخ نداده و باید مردم این کشور در برابر صهیونیست‌ها مقاومت و مبارزه کنند./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
116
140
1271331
سه شنبه، 29 مهر 1399

گالری تصاویر

No result...