A+ R A-

نماینده مجلس: راهپیمایی روز قدس فریاد مظلوم علیه ظالم است

نماینده مجلس: راهپیمایی روز قدس فریاد مظلوم علیه ظالم استبجنورد - ایرنا - نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فریاد مظلوم علیه ظالم است.

 ˈقاسم جعفریˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: اساس حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن شعار ˈمرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکاˈ در واقع فریاد زدن مظلوم برای افشاگری جنایات ظالمان بویژه در سرزمین فلسطین و نمایش وحدت مسلمانان به دنیا است.

وی خطاب به ˈبرخی افراد متحجر که خود را عقل کل دانسته و دیگران را از نفرین کردن با زبان روزه بازمی دارندˈ افزود: مستند راهپیمایی مسلمانان در روز جهانی قدس قرآن است که خدای متعال فرموده بدگویی را دوست ندارد مگر از مظلوم زیرا مظلوم حق دارد علیه ظالم فریاد بزند.

این نماینده مجلس به شرایط نامناسب غزه ناشی از حملات رژیم غاصب اشاره و بیان کرد: در روزهای اخیر غزه دوباره آماج شدیدترین حملات رژیم غاصب صهیونیستی قرار گرفته و هدف اصلی حملات مستقیم این رژیم نامشروع بیشتر زنان و کودکان بی دفاع غزه هستند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: جنایات صهیونیستها به حدی شدید است که نماینده این رژیم با بی آبرویی تمام عنوان می کند معتقدیم به سربازان ما جایزه صلح نوین داده شود.

جعفری به وقاحت صهیونیستهای نژادپرست اشاره و بیان کرد: آنان حتی بی شرمی را به جایی رسانده اند که روی لباس سربازان مزدور خود جمله ای با این مضمون ˈمادر باردار فلسطینی، من هر دو را می کشمˈ را حک کرده اند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس با محکوم کردن سکوت مجامع بین المللی نسبت به کشتار بی رحمانه زنان و کودکان بی دفاع غزه گفت: مسلمانان باید در راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان یادگار امام خمینی(ره) برای افشای جنایات رژیم نامشروع صهیونیستی پرشورتر از هرسال شرکت کنند.

جعفری با اشاره به اینکه روز جهانی قدس می تواند ملتهای مسلمان را به همگرایی برساند افزود: امروز یکی از دلایل اصلی تحقق نیافتن این همگرایی وجود حکام دنیاپرست و نالایق کشورهای اسلامی است.

وی راهکار اصلی رهایی مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین از جنایات رژیم غاصب را بازگشت ساکنان اصلی آن کشور به سرزمینشان و برگزاری همه پرسی برای تعیین نوع حکومت آن عنوان کرد./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
123
140
1271338
سه شنبه، 29 مهر 1399

گالری تصاویر

No result...