A+ R A-

نماینده مردم بجنورد از عدم آغاز فعالیت بنیاد نخبگان در خراسان شمالی گلایه کرد

نماینده مردم بجنورد از عدم آغاز فعالیت بنیاد نخبگان در خراسان شمالی گلایه کردقاسم جعفری نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه اظهار کرد: هم اکنون فعالیت دوباره بنیاد نخبگان در سطح استان در انتظار معرفی یک رییس جدید متوقف شده است.

به گزارش پایگاه خبری «دانشجویان بیدار» سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: براساس نظر معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، باید رییس بنیاد نخبگان عضو رسمی هیات علمی دانشگاه باشد و این در حالیست که با توجه به نوپایی دانشگاه ها و ویژگی های استان این امر کار ساده ای نیست.

جعفری با ذکر این که وحی منزل نیست که عضو هیات علمی به صورت رسمی باشد، افزود: با توجه به این که یک ماه از قول این معاونت برای انتخاب و معرفی رییس جدید می گذرد انتظار است که این معاونت کار را برای فعالیت دوباره بنیاد نخبگان در استان انجام دهد.

وی یادآور شد: اگر در تصمیم گیری، بخش علمی قاطعیت، عزم و اراده وجود نداشته باشد کار دچار اشکال می شود.

جعفری با بیان این که باید مسئولین امر قدرت تصمیم گیری در این خصوص را بالا ببرند، عنوان کرد: معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وضعیت استان را درک کند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که مشکل فضای فیزیکی بنیاد نخبگان با واگذاری مکانی در استانداری حل شده است هم اکنون فعالیت دوباره این مرکز نیازمند معرفی مدیری جدید از سوی مسئولان امر است.

بنیاد نخبگان خراسان شمالی از خرداد ماه سال جاری به علت های عنوان شده از سوی مسئولین مبنی بر عدم اجاره بهای محل استقرار این مکان از سوی استانداری تعطیل شده است و گویا پس از حل مشکل فضای فیزیکی این بار فعالیت این نهاد در گیر و دار معرفی یک مدیر جدید متوقف شده است./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
390
197
1290469
جمعه، 26 دی 1399

گالری تصاویر

No result...