A+ R A-

افزایش سهمیه پذیرش دانشجویان پزشکی در کنکور با رایزنی با وزارت بهداشت

 افزایش سهمیه پذیرش دانشجویان پزشکی در کنکور با رایزنی با وزارت بهداشتسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از بررسی موضوع کاهش سهمیه پذیرش دانشجویان رشته‌های پزشکی٬ دندانپزشکی و داروسازی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: با تلاش‌های کمیسیون آموزش مجلس مقرر شد سهمیه پذیرش این دانشجویان همانند سال گذشته اعمال شود.

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه روز سه‌شنبه(21 مرداد) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی موضوع کاهش سهمیه پذیرش دانشجویان رشته‌های پزشکی٬ دندانپزشکی و داروسازی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: با تلاش‌های کمیسیون آموزش مجلس و رایزنی با مسئولان وزارت بهداشت مقرر شد سهمیه پذیرش دانشجویان پزشکی همانند سال گذشته اعمال شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ از بررسی بحث سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و تصریح کرد: در جلسه دیروز مقرر شد کمیته‌ای تعیین شود تا بررسی‌ها در خصوص این طرح انجام شود و پس از آن بررسی نهایی طرح مذکوردر کمیسیون صورت بگیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ همچنین از بررسی طرح هوشمند سازی بخش کشاورزی ایران در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و گفت این طرح در کمیسیون آموزش مجلس به عنوان کمیسیون فرعی بررسی و به علت مغایرت با اصل 75 اعضای کمیسیون در رای گیری استمزاجی با آن مخالفت شد./

پایان پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
772
1656
4615145
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...