A+ R A-

گویا همگان جزء فراکسیون جهنمی‌ها هستند

 گویا همگان جزء فراکسیون جهنمی‌ها هستندنماینده‌ی بجنورد اظهار کرد: در خبرهای چند روز پیش داشتیم که گروه تروریستی داعش به خانواده‌های موصل اخطار داده‌اند که دخترانشان را برای جهاد نکاح آماده کنید. خبرهای رسیده حاکی از آن است که 60 الی 70 درصد این فرقه از خدابی‌خبر و درنده‌خو همان بعثیان سابقه هستند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قاسم جعفری طی نطق میان دستور خود در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، با گرامیداشت رشادت‌های آزادگان، ایثارگران و ایثارگران و جوانان غیور در جنگ تحمیلی گفت: اگر نبودند جوانان غیور، مومن ولایی و ایثارگران این مرز و بوم، با نوامیس ما همان می‌شد که در نیت شوم و رفتار حیوانی این دست‌پروردگان استکبار جهانی بروز و ظهور یافته است، بنابراین در آستانه سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی که امام راحل سرود آزادی‌شان خواند و رهبر معظم انقلاب از آنان با عبارت ذخایر بزرگ انقلاب و الماس‌های درخشنده یاد کرد، یاد شهیدان، رزمندگان،‌ جانبازان غیور و همه ایثارگران را با تواضع و همه عظمت زنده می‌داریم و به‌عنوان فردی کوچک که سال‌هایی را در جوار بزرگانی پایمرد، طعم اسارت را چشیده‌ام برای آزادگی سرافراز سلامتی دین و دنیا طلب می‌کنم و امید است که دعای خیر ملت ایران و اولیای الهی و ادعیه ذاکیه حجت‌ابن‌الحسن (عج) بدرقه راهشان باشد.

وی با انتقاد از ادبیات رئیس جمهور افزود: آقای رئیس جمهور، دوست داشتم در نطقم از فرهنگ و اقتصاد بگویم، از سبک زندگی اسلامی ایرانی بگویم، از فرهنگی که چون هوا نیاز ما است، از حوزه انتخابیه‌ام و شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان،‌ جاجرم و گرمه و ده‌ها مشکلش بگویم. از اقتصادی که برای صبغه مقاومت‌یافتن باید دانش‌بنیان شود، از چرخه علم تا ثروت را با عزم ملی و مشارکت عمومی و هم‌نوایی دولت و مردم، دانشگاه و حوزه و بازار و دیگر اقشار تحقق عملی بخشد، اما افسوس که این کمترین مجبورم بخشی از وقتم را برای بازخوانی ادبیات جنابعالی هزینه کنم.

آقای رئیس جمهور، برابر قانون جنابعالی دومین مقام رسمی کشور هستید و می‌بایست نقش پدرگونه در گفتار و رفتار نشان دهید. تعابیری چون بی‌سواد، بزدل، بروید به جهنم مصداق آیه شریفه «هدوا الطیبه القول و هدوا الی صراط الحمید» می‌دانم. بعید می‌دانم قول حمید و صراط حمید را پسندیده باشد و بعید می‌دانم حیات طیبه را رقم بزند.

جعفری ادامه داد:‌ آقای رئیس جمهور، مجلس گروه ها و فراکسیون های متعددی دارد ،ولی امروز معلوم شد همگان با نقد منصفانه و مومنانه به نقد منصفانه و مومنانه پایبند هستند؛بنابراین به تعبیری گویا همگان جزء فراکسیون جهنمی ها هستند بسته اقتصادی را هم با هدف برون رفت از رکود تورمی ارائه کرده اید. ولی آیا با حواله کردن به جهنم از چاله فراخوانده اید که به چاه ویل برافکنید؟ برادر عزیز، تقریبا آتش بی آبی تمام کشور از جمله خراسان شمالی را در برگرفته است و نیاز به تدبیر دارد.

وی گفت: هنوز در زبانه آتش مردم مظلوم و کودکان معصوم غزه،بی گناهان سوریه و عراق، افغانستان و غیره داریم می سوزیم. آتشی که همه را فراگرفته است و تمام جسم و جانمان را در حال سوختن قرار داده است. ما به این سوختن می بالیم. شما اگر می توانید با منطق قوی،پایبندی به مبانی دینی ، اخلاقی و حقوقی مرهمی برای این زخم ها باشید.

نماینده مانه و سملقان در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به برخی مشکلات نیروهای آموزش و پرورش تصریح کرد: نیروهای مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش را با اجرایی کردن قانون ماده 17 برای جبران اجرا کنید و جوانان دلواپس سرنوشت معروف به پیش‌دبستانی و حق‌التدریس را آرامش دهید. کشاورزی را دریابید، همچنین به جای برخی موضع گیری به وضع بانکهایی برسید که بانک‌ها مشغول بدهکار کردن کل ملت هستند.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
3140
1656
4617513
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...