A+ R A-

انتخاب کمیته 5 نفره برای بررسی بورسیه‌های غیرقانونی

 انتخاب کمیته 5 نفره برای بررسی بورسیه‌های غیرقانونیسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از انتخاب کمیته 5 نفره برای بررسی موضوع بورسیه‌های غیرقانونی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

دکتر قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه امروز سه‌شنبه (4 شهریور) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: انتخاب کمیته 5 نفر از اعضای کمیسیون آموزش مجلس برای بررسی موضوع بورسیه‌های غیرقانونی انجام شد.

نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: آقایان سلطانی‌صبور٬ زارعی٬ سلیمی٬ نبویان و همچنین بنده برای بررسی موضوع بورسیه ها انتخاب شدیم.

وی با یادآوری حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مجلس٬ گفت: بررسی گزارش فانی و معاونان وی در آستانه سال تحصیلی از برنامه هایی که دارند بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ همچنین از بررسی موضوع تعطیلی یا دایر بودن پنجشنبه‌های مدارس در جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و تصریح کرد: در این جلسه وزارت آموزش اعلام کرد ما به صورت پایلوت در 2 هزار مدرسه ابتدایی در سال آینده برنامه‌هایی اجرا خواهیم کرد.

وی با یادآوری گلایه کمیسیون آموزش مجلس و فانی٬ گفت: با توجه به اجلاس سالانه آمورش و پرورش فرصتی برای طرح دغدغه ها و مطالبات کمیسیون از روسای آموزش و پرورش است اما دعوتی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس صورت نگرفت.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی٬ همچنین از بررسی مسائل مربوط با مهدهای کودک زیر نظر سازمان بهزیستی با حضور رئیس این سازمان در جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس خبر داد./

پایان پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
1668
1656
4616041
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...