A+ R A-

تحولات بین المللی و منطقه ای از سرعت بالایی برخوردار است/ برای موفقیت در این زمینه باید پیشتاز باشیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه تحولات بین المللی، ملی و منطقه ای سرعت بالایی دارد، گفت: ملتی می تواند در زمینه این تحولات موفق شود که جلوتر باشد یا همپای آنها حرکت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، قاسم جعفری عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جریان بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال در گفت و گو با آفتاب ری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال را باشکوه توصیف کرد و گفت: نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی یک رویداد بزرگ فرهنگی است و نباید از کنار این رویداد بی تفاوت بگذریم و حتما باید نسبت به آن حساسیت نشان دهیم.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد: ایشان فرمودند که امروز جنگ در دنیا جنگ اراده هاست و ملتی شکست می خورد که در اراده شکست می خورد. اما امروز در این نمایشگاه می بینیم که هر کس با اراده کار خودش را انجام می دهد و اشکالی هم در کارها نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه تحولات بین المللی، ملی و منطقه ای سرعت بالایی دارد، گفت: ملتی می تواند در زمینه این تحولات موفق شود که جلوتر باشد یا همپای آنها حرکت کند.

جعفری با بیان اینکه سرعت ارسال اطلاعات در فضای مجازی بالا و باور نکردنی است، تصریح کرد: گاهی چیزهایی در دنیای مجازی می بینیم که روزگاری گمان می کردیم خیالات است و امروز واقعیت پیدا کرده است.

وی همچنین فضای نمایشگاه را پرشور توصیف کرد و گفت: در هر گوشه ای از نمایشگاه می بینیم که عده ای از جوانان با انگیزه به فعالیت مشغول هستند و شور و شوق جوانان در نمایشگاه من را غافل گیر کرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اکنون در نمایشگاه می بینیم که بخش های مفید با گرایش های خوب به آموزه های دینی توجه می کنند. امروزه شبکه های اجتماعی فضای مجازی با نگاه سازنده و با هدف نشر فضایل و دستاوردهای انقلاب در مسیر دین گام بر می دارند که می بینیم بسیاری از آنها در این نمایشگاه گرد هم آمده اند.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: آنچه که من در این نمایشگاه دیدم، ارزشمند بود بنابر این به مسئولان به ویژه نمایندگان مجلس اعلام می کنم که هر چه سریعتر از این نمایشگاه بازدید کنند و این فرصت طلایی را از دست ندهند.

تحولات بین المللی و منطقه ای از سرعت بالایی برخوردار است/ برای موفقیت در این زمینه باید پیشتاز باشیمانتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
2372
1656
4616745
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...