A+ R A-

گلایه نماینده بجنورد از بلاتکلیفی وضعیت بنیاد نخبگان خراسان شمالی

گلایه نماینده بجنورد از بلاتکلیفی وضعیت بنیاد نخبگان خراسان شمالینماینده مردم بجنورد،گرمه ،جاجرم،مانه و سملقان و رازجرگلان در مجلس از بلاتکلیفی وضعیت بنیاد نخبگان خراسان شمالی گلایه کرد.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: با توجه به دیدار هفته گذشته با معاونت علمی و پژوهشی رییس جمهور، در جلسه از وضعیت بنیاد نخبگان استان و تعطیلی آن طی ماه‌های اخیر به شدت گلایه شد.

وی با بیان این که مقرر شد از سوی این معاونت هر چه سریعتر، شخصی به عنوان رییس بنیاد نخبگان خراسان شمالی شود، بیان کرد: تاکید بر این بود که طی هفته دولت ریاست جدید معرفی شود که این اتفاق هم محقق نشد.

جعفری با ذکر این که باید انتخاب ریاست بنیاد نخبگان در اسرع وقت انجام شود، یادآور شد: در دیدار اخیر از نبود یک نیروی تشکیلاتی برای پست ریاست بنیاد نخبگان خراسان شمالی به معاونت علمی و پژوهشی رییس جمهور گلایه کرده ام.

نماینده مردم بجنورد،گرمه ،جاجرم،مانه و سملقان و راز جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که تعطیلی بنیاد نخبگان در استان امری زشت و ناپسند است، بنابراین این مسئله برای بازگشایی این نهاد علمی در استان مدام پیگیری می شود.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
1671
1656
4616044
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...