A+ R A-

آغاز مجدد جلسات کمیته بررسی بورسیه‌های وزارت علوم

آغاز مجدد جلسات کمیته بررسی بورسیه‌های وزارت علومسخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه کمیته بررسی بورسیه‌های وزارت علوم بعد از تعطیلات مجلس شورای اسلامی در هفته آینده خبر داد.

آغاز مجدد جلسات کمیته بررسی بورسیه‌های وزارت علوم به گزارش عرش نیوز، قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: هفته آینده اولین جلسه کمیته بررسی بورسیه‌های وزارت علوم بعد از تعطیلات مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی به نقش نظارتی خود در بررسی پرونده بورسیه‌ها ادامه می دهد، یاداور شد: البته در وزارت علوم نیز کمیته‌ای تشکیل شده است که پورمختار و دوات‌گری نیز در جلسات این کمیته حضور داشتند که این افراد به عنوان شخصیت‌های حقیقی حاضر بودند و به حضورشان به معنای شخصیت‌های حقوقی از سوی مجلس نبوده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش همچنین با اشاره به معیارهای مطرح شده از سوی حسام الدین آشنا برای انتخاب وزیر علوم اشاره کرد و گفت: ما با معیارهای مطرح شده توسط آشنا موافق هستیم و وزیر معرفی شده باید یک شخصیت علمی در داخل و خارج از کشور و نماد شخصیتی اش موجب آرامش در دانشگاه‌ها باشد.

جعفری با تاکید بر اینکه دانشگاه رسالتش آموزش، پرورش و تربیت است، گفت: وزیر علوم باید به جای حاشیه به اصل توجه کند و در بزنگاه های اساسی در کنار ملت و نظام بوده باشد و قدرت تعامل خوبی با مجلس داشته باشد.

وی تاکید کرد: فرد معرفی شود که سوابق علمی در کارنامه خود داشته باشد و مسلط به حوزه کاری‌اش باشد.

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
567
2091
4551234
دوشنبه، 01 بهمن 1397

گالری تصاویر

No result...