A+ R A-

افزایش شهریه‌ ثابت دانشجویان ورودی‌ سال‌های گذشته غیر منطقی است

 افزایش شهریه‌ ثابت دانشجویان ورودی‌ سال‌های گذشته غیر منطقی استسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بحث افزایش شهریه‌های دانشگاه آزاد در مجلس بررسی می‌شود، گفت:مسئولان این دانشگاه باید پاسخگوی اقدام خود باشند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛قاسم جعفری نماینده بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس درباره افزایش قیمت شهریه‌ها در دانشگاه آزاد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد یک دانشگاه خودگردان است و وظیفه دارد براساس اختیارات خود و برابر عرف معمول برای شهریه‌ها تصمیم بگیرند، اما اگر چیزی بیش از این رخ دهد، مسئولان این دانشگاه باید پاسخگو باشند.

وی با طرح این سوال که باید مشخص شود این اقدام هیئت امنای دانشگاه آزاد در چارچوب اختیارات و بر اساس عرف اعمال شده یا خیر، ادامه داد: هفته آینده که جلسات مجلس آغاز شود، بحث افزایش شهریه‌ها در دانشگاه آزاد بررسی می‌شود و مسئولان این دانشگاه نیز باید در این خصوص برای مردم و نمایندگان توضیح قانع‌کننده‌ای داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان یادآور شد: ظاهرا دانشگاه آزاد علاوه بر شهریه‌های متغیر، شهریه‌های ثابت دانشجویان ورودی‌های سال‌های گذشته را نیز تغییر داده که افزایش شهریه ثابت از منطق درستی برخوردار نیست و مسئولان باید پاسخگو باشند./

پایان پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
1566
1656
4615939
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...