A+ R A-

انتقاد از نبود نگاه جامع به مسائل کودکان و نوجوانان/تعدد دستگاه‌ها در امور کودکان منجر به موازی‌کاری شده است

 انتقاد از نبود نگاه جامع به مسائل کودکان و نوجوانان/تعدد دستگاه‌ها در امور کودکان منجر به موازی‌کاری شده استرئیس فراکسیون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان٬ با تاکید بر ضرورت وجود سازمانی واحد به عنوان متولی امور کودکان و نوجوانان، گفت: نباید مسئولیت رسیدگی به امور کودکان و نوجوانان بین دستگاه‌ها توزیع شده و به موازی‌کاری منجر شود.

قاسم جعفری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از تلاش فراکسیون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان برای برگزاری جلساتی با مسئولان مربوط با حوزه کودک و نوجوان خبر داد و گفت: این فراکسیون هفته آینده برای بررسی آخرین اخبار و همچنین بررسی راهکارهای لازم برای رفع مشکلات کودکان و نوجوانان تشکیل جلسه خواهد داد.

نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه در جلسه فراکسیون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان مسئولان مربوط به این حوزه نیز حضور خواهند داشت٬ افزود: ضرورت وجود سازمانی به عنوان متولی امور کودکان و نوجوانان که بر مشکلات این رده سنی احاطه داشته باشد از مهم‌ترین محورهای مورد پیگیری این فراکسیون است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه باید نگاهی جامع به مسائل مرتبط با کودکان و نوجوانان وجود داشته باشد٬ گفت: باید سازمانی که اشراف کامل به تمامی معضلات پیش روی قشر کودک و نوجوان دارد متولی این حوزه شود.

رئیس فراکسیون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان٬ با بیان اینکه نباید مسئولیت رسیدگی به امور کودکان و نوجوانان بین دستگاه‌ها توزیع شده و به موازی‌کاری منجر شود٬ افزود: تلاش فراکسیون حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در نظر گرفتن سازمانی مشخص برای برعهده گرفتن مسئولیت مرتبط با حوزه کودک و نوجوان است اما این نگرانی هم وجود دارد که مبادا باز هم موازی کاری رخ داده و سازمانی ایجاد شود اما کارکرد درستی نداشته باشد./

پایان پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
1604
1656
4615977
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...