A+ R A-

دوست‌شناسی و دشمن‌شناسی پیام مکتب عاشوراست.

دوست‌شناسی و دشمن‌شناسی پیام مکتب عاشوراست. نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی بر شناخت یزیدیان و کوفیان زمان تأکید کرد و افزود:

قاسم جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به همزمانی دو روز عاشورا و 13 آبان گفت: تلاقی این دو روز نشان از این دارد که فرعون، نمرود، معاویه و یزید یک بار در تاریخ تکرار نشده و این افراد همیشه در تاریخ هستند و امروز نیز ما باید تلاش کنیم جبهه امام حسین (ع) و جبهه یزید را بشناسیم.

وی ادامه با تأکید بر شناخت یزیدیان، حسینیان و کوفیان زمان تصریح کرد: خدا کند ما واقعه را همچون مختار بعد از اتفاق و یا همچون حرّ در میانه واقعه نفهمیم بلکه لطف الهی شاملمان شده و از ابتدا تا انتها در کنار ولی زمان خود باشیم.

نماینده مردم بجنورد در مجلس با بیان اینکه دوست‌شناسی و دشمن‌شناسی در مکتب عاشورا پیام بسیار مهمی است تصریح کرد: همزمانی دو روز عاشورا و 13 آبان نشان می‌دهد که جبهه استکبار همچنان اسرار دارد که امّت اسلامی را از میان برداشته و در این راه همه ابزارهای خود از جمله تکنولوژی، فضای سایبری و تفرقه‌افکنی را به کار می‌گیرد.

جعفری خاطرنشان کرد: 13 آبان مناسب‌های مختلفی را در برگرفته، دشمنی‌های آمریکا نیز همچنان ادامه دارد و عاشورا تکلیف روبرویی با برخوردهای یزیدی را روشن کرده است و به ما نشان داده که باید چه راهی را در پیش بگیریم.

وی افزود: امام حسین (ع) به ما آموخت زندگی چیزی جز عقیده درست و جهاد در راه این عقیده نیست و ما باید بدانیم که همه فشارهایی که آمریکا که یزید زمان است و اروپایی که از آن تابیعت محض دارد علیه ما صورت می‌دهد به این دلیل است که ما در جبهه حسین (ع) ایستاده‌ایم و ما نیز باید همچون یاران امام حسین (ع) در برابر تحریم‌ها مقابله کنیم.

این نماینده مجلس در پایان گفت: ملت ایران قطعاً راه سعادت، عزّت و سرافرازی را همچون گذشته به پیروی از امام (ره) و ولایت ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
1595
1656
4615968
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...