A+ R A-

تاکید نماینده بجنورد بر اجرایی کردن پروژه راه‌آهن گرگان، بجنورد، مشهد

  تاکید نماینده بجنورد بر اجرایی کردن پروژه راه‌آهن گرگان، بجنورد، مشهدنماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی پروژه راه‌آهن گرگان، بجنورد و مشهد را در اولویت قرار دهد.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص اقدامات انجام شده در بجنورد، اظهار کرد: ضمن سرکشی به روستاهای این حوزه انتخابیه و پیگیری مطالبات مردم با توجه به شرایط اقلیمی این منطقه تلاش شده در عرصه راه و شهرسازی، گردشگری، آموزش و پرورش، فرهنگ، آموزش عالی، صنایع و ... اقدامات موثری صورت گیرد و در عرصه ملی نیز خواسته‌های ملت از طریق سوال از وزرا پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی، با تخصیص اعتباراتی بخشی از عقب‌افتادگی‌های استان جبران شد. در واقع بخشی از این اعتبارات در حوزه آموزشی، راه و محرومیت‌زدایی بوده و کارهای خوبی انجام شده است.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حل مشکل راه‌ها از موارد جدی است که باید مورد پیگیری قرار گیرد، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود وزارت راه و شهرسازی در مورد اجرای پروژه راه‌آهن گرگان، بجنورد، مشهد اقدامات جدی را به عمل آورد که قطعا در توسعه استان تاثیرگذار است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: دو بانده شدن جاده بجنورد به جنگل گلستان و پیگیری طرح‌های گردشگری نیز از دیگر مواردی است که باید مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
2850
1656
4617223
شنبه، 04 اسفند 1397

گالری تصاویر

No result...