A+ R A-

صوت: مصاحبه دکتر جعفری با اخبار قرآنی رادیو معراف

 

دکتر قاسم جعفری در مصاحبه با بخش اخبار ساعت 11 رادیو معارف عنوان کرد: یکی از مسائل آموزشی که حکومت اسلامی خود را متولی آن می داند، نشر معارف قرآنی است که باید توجه جدی به آن شود.

 

 

صوت: مصاحبه دکتر جعفری با اخبار قرآنی رادیو معراف

وی خاطر نشان کرد گاهی ما در مقدمات کار حرکات خوبی را انجام می دهیم، اما در عمل و خروجی آن ممکن است آن اتفاقی که انتظار داریم رخ ندهد. این است که بودجه بسیار خوبی هم در سال 92 (حدود 300 میلیارد تومان) برای فعالیت های قرآنی در بخش های مختلف قرار داده شد که معاونت محترم نظارت راهبردی باید این را اختصاص می داد.

ایشان خاطر نشان کرد آنچه عملاً اتفاق افتاده بنابر اطلاع ما حدود 20 میلیارد تومان بیشتر اختصاص نیافته است که طبیعتا اثرات منفی دارد و به همین دلیل تذکری را به ریاست محترم جمهوری بابت مساعدت به این قضیه داشتیم که انشالله به این مسأله و به این معنی مهم توجه کنند. زیرا نشر معارف قرآنی و توجه به مناسک و معارف الهیه از وظایف مهم ماست.

قاسم جعفری نماینده مردم شریف بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در ادامه گفت باید به این مسئاله توجه جدی شود. حالا چه از طریق وزارت ارشاد، چه از طریق حوزه های علمیه، چه از طریق رسانه ملی، بویژه همین رادیوی بسیار خوب معارف یا رادیو قرآن یا سیمای مختص به قرآن و سیار موارد که از طریق سایر سازمان ها باید انجام شود.

وی در انتها خاطرنشان کرد نگاه ما به این است که انشاالله عزیزان توجه جدی داشته باشند و درخواست ما اهتمام آقای رئیس جمهور و دولت محترم و وزرا است.

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
191
389
1303421
شنبه، 09 اسفند 1399

گالری تصاویر

No result...