A+ R A-

گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ

 دکتر قاسم جعفری در مصاحبه با رادیو فرهنگ گزارشی از صحن علنی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 21 اسفند ارائه کردند.

 

 

 

گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ

انتهای پیام

نظرات/سوالات (1)

 • با سلام و عرض ادب

  درخواستی بابت طرح خرید خدمات معلمان داشتم.طرح خرید خدمات یک سالی است در استان قم برگزار شده است. قصد دارم راجب تبعیض و بی عدالتی هایی که در این طرح است با شما صحبت کنم .

  بنده با مدرک کارشناسی وقتی از خدمت نظام وظیفه با سختی هایی که داشت برگشتم . با علاقه به شغل معلمی مدتی را به تدریس در مدارس غیرانتفاعی با حقوقی در حد ناسزا گذراندم بعد از مدتی از طریق دوستم متوجه طرح خرید خدمات شدم از ناچاری اسم خودم را در این طرح نوشتم تا تماسی با بنده گرفته شود ولی زنگی به بنده زده نشد بعدها توسط یکی از دوستانم متوجه شدم تعدادی از مدارس دولتی را به دست افرادی که بازنشسته آموزش و پرورش بودند واگذار کردند که با کمال تاسف این افراد عهده دار انتخاب معلمان بودند که با رابطه افرادی را که بعضا فامیل یا سفارش شده بودند را به سر کلاس ها فرستادند جالب اینجاست که که این افراد بعضا فارغ التحصیل رشته نامرتبط به آموزش ابتدایی بودند مثلا رشته برق که هم صدای پدر و مادرها را در آورده بودند که مجبور بودند با فرزندشان در خانه کار کنند و هم بعضا از زیر کار در می رفتند زیرا که حقوق کم 570 هزار تومان با بیمه می گرفتند. و فقط به امید استخدام آمده بودند .

  همان طور که می بینید در این طرح رابطه بازی و تبعیض و استثمار وجود دارد.

  تا اینکه مجلس شورای اسلامی تصمیم به لغو این طرح گرفت . اما بنده در اخبار شاهد مقاومت آموزش و پرورش به این امر هستم.

  در شهر ما هم از یکی از افراد در این طرح بود پرسیدم گفت که مسئولین آموزش و پرورش قم گفته اند از آنجا که قم این طرح را خوب اجرا کرده است سال بعد هم این طرح وجود دارد و گفته اند که مجلس هم کاری نمی تواند کند.

  از جنابعالی تقاضا دارم که پایان بخش این تبعیض و بی عدالتی برای سال بعد باشید و با هشدار به آموزش و پرورش آنها را وادار کنید که در طرح استخدام 5000 نفر معلم از طریق آزمون کمبود نیروی خود را جبران کند و با این طرح کذایی از سهمیه استخدام کم نکند تا بدین وسیله افراد عادلانه و با حقوق مکفی بعد از 5 سال از آخرین استخدام آموزش و پرورش یعنی سال 89 وارد آموزش و پرورش شوند نه مثل طرح خرید خدمات بدون اطلاع سراسری و با حقوق کم و رابطه بازی .

  لطفا تا دیر نشده نهیبی راجب این طرح به آموزش و پرورش برای سال بعد بزنید که کمبود نیروی خود را در سهمیه استخدامی هر استان از 5000 نیرو استخدامی لحاظ کند نه دل خوش به طرح خرید خدمات کند.

  با تشکر

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
656
3272
5024244
جمعه، 03 خرداد 1398

گالری تصاویر

No result...