A+ R A-

قاسم جعفری: بد خواهان اسلام و قرآن و نظام در پی بهانه اند تا از طایفه مومنان انتقام بگیرند

قاسم جعفری: بد خواهان اسلام و قرآن و نظام در پی بهانه اند تا از طایفه مومنان انتقام بگیرنداخیرا خبری با گستره بی سابقه در خصوص فردی که نام و شهرتش را از محضر قرآن دارد همه جا را به گونه اغراق آمیزی پر کرده است. چنین خبری که با همه وجود آرزو می کنم دروغ باشد.

چنین خبری که با همه وجود آرزو می کنم چنان که فرد منظور تکذیب کرده، از ریشه دروغ باشد صرف شنیدنش مثل خیلی های دیگر در این چند روز حالم را متغیر کرد طوری که اعضای خانواده بارها پرسیدند گرفته و نگران به نظر می رسید.

ما خوب می دانیم که بد خواهان اسلام و قرآن و نظام در پی بهانه اند تا از طایفه مومنان انتقام بگیرند که نوع پردازش خبر از سوی آنان و عرضه سناریوهای طراحی شده و هدفمند که اصل نظام و رکن رکین آن را نشانه رفته بهترین شاهد این مدعاست اما همان گونه که علمای دین می گویند و عقل هم به آن حکم می دهد هر وقت محتمل مهم است هر چند احتمال ضعیف باشد باید جدی گرفت انتظار غیر قابل گذشت ما از مراجع ذی صلاح بویژه قوه قضائیه پی گیری جدی و تنویر افکار عمومی و اجرای عدالت در باره مجرمین احتمالی از هر سو که باشد اعم از مرتکب ، قاذف ، اشاعه دهنده فاحشه، مشارکین احتمالی در جرم های احتمالی مختلف و سایر عوامل با سرعت و دقتی که مبنای آن قاعده فقهی حدود الهی تاخیر پذیر و تعطیل شدنی نیست می باشد.

از ریاست محترم قوه قضائیه خواهش می کنیم و از باب خیر خواهی برای ائمه مسلمین می خواهیم شخصا وارد صحنه شوند و نگذارند سوء شهرت و بدنامی ساکنان برخی کلیساها ساحت مقدسه و عظیمه قرآن و دامن خیل خادمان خالص و مشتاقان مصفای زلال وحی را بیالاید./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
458
2091
4551125
دوشنبه، 01 بهمن 1397

گالری تصاویر

No result...