A+ R A-

یاد خبرنگاران شهید و جانباز و همه تلاش گران هدهد صفت عرصه ایثار و جهاد مقدس را گرامی می داریم

یاد خبرنگاران شهید و جانباز و همه تلاش گران هدهد صفت عرصه ایثار و جهاد مقدس را گرامی می داریمخبرنگاران صادق و امین یکی از شریف ترین و در عین حال سخت ترین کارهای عالم را انجام می دهند. اطلاع رسانی درست و در عین حال تبدیل شدن به زبان و قلم برای مظلومان و حقیقت جویان بهای سنگینی است که بسیاری از خبرنگاران با عمق ایمان و اعتقاد و احساس رضایت آن را می پردازند.

نگاه بسیاری از مسوولان به خبرنگاران همان نگاه به مسوول روابط عمومی حوزه کاری شان می باشد. گر چه ما فکر می کنیم نگاه آنان مسوول روابط عمومی ها هم باید اصلاح شود.

به عنوان سخنگوی تشکل بزرگ کانون دانشگاهیان ایران اسلامی یاد خبرنگاران شهید و جانباز و همه تلاش گران هدهد صفت عرصه ایثار و جهاد مقدس را گرامی می داریم و این روز بزرگ را به همه خبرنگاران عزیز در همه عرصه تبریک می گویم.

آرزوی ما ان است که مسوولان امر با درک صحیح این حرفه خطیر و بی بدیل در دنیای امروز و توجه صادقانه به مسائلی مثل تامین حقوق و معیشت ، بیمه تامین اجتماعی و... یار شاطر آنان باشند و نه بار خاطر.

کانون دانشگاهیان به عنوان یک تشکل رسمی و معظم استادی در سطح کشور تقدیر صادقانه خود را تقدیم همه اصحاب رسانه بویژه خبرنگاران عزیز خط مقدم انتقال خبر و دغدعدمندان اسلام و انقلاب و خیرخواهان ایران بزرگ و ملت نجیبش می کند و بهترین آرزوها و سعادت دنیا و آخرت را برایشان تمنا می کند.

در این میان نقش برجسته آن دسته از رسانه ها و خبرنگارانی که در انعکاس مواضع و انتشار اخبار این تشکل دانشگاهی یار و همراه ما بودند را با صمیم وجود می ستاییم.

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
4033
3331
5141032
سه شنبه، 04 تیر 1398

گالری تصاویر

No result...