A+ R A-

پاسخی به یک استدلال

 یکی از دانشجویان مکرم مقطع دکتری مقاله طولانی از کسی فرستاد که خلاصه استدلالش آن بود که تمام مشکلات کشور ناشی از فکر انقلابی و عدم تعامل با خارج ، جنگ با دنیا مخالفت با برجام و اتهاماتی از این قبیل است که البته در رسانه های ضد انقلاب و همفکران داخلی شان روزانه به نظام نسبت می دهند در جهت پاسخ به ایشان مطالبی متناسب با ادبیات نویسنده بیان کردم .

 پاسخی به یک استدلال

سلام خدا قوت !

جواب من به صاحب این نوشتار این است ؛

اولا بدانیم کار این جماعت خالی کردن دل مردم و بد بین کردن چند لایه و تخم کینه و نفاق کاشتن است . می خواهند مردم را چند قطبی کنند و به جان هم بیندازند .هر روز هم حربه ای دارند حجاب و بی حجاب ، بسیجی و غیر بسیجی و..

بی شرف هایی که قطع ممتد و مکرر برق و گاز در فرانسه و آلمان و غیره را با عنوان مدیریت هوشمند انرژی یاد می کنند و برای گازی که هنوز قطع نشده و یا از شبکه ای به طول ۴۸۰۰۰۰ کیلومتر در چند منطقه دچار افت فشار یا قطعی موقت شده و مسوولان با آینده نگری همزمان با تمهیدات لازم به مردم اطلاع رسانی می کنند معرکه می گیرند و جالب آن است که رفتارشان تکرار ماجرای دزدی است که جلوتر از همه برای گرفتن دزد جیغ بنفش می زد . آقایان سر از زیر برف بیرون کنید مردم خوب می فهمند شما مصداق بارز بازگشت مجرم به محل جرمید !

مردم شریف بدانند این بندگان شیطان ، الآن در فضای مجازی به مصداق « ان الشیاطین لیوحی بعضهم الی بعض ..» شیطان ها به هم درس مردم فریبی و خسارت زدن به خلق خدا می دهند به هم پیام می دهند به منظور فشار بر نظام و ایراد زحمت و خسارت تا می توانید لوازم  برقی را روشن کنید  ، شیر بخاری ها و ..غیره را بیشتر باز کنید و..!!

خائن هایی که حرف از همکاری بین المللی می زنند و وقتی کشور با اقتصاد دوم دنیا ( چین ) وارد تعامل می شود رنه شیطانی شان بلند می شود که کشور را فروختند !  رییس جمهور چین آمد و گفت دوساله قطار سریع السیر تهران مشهد را راه می اندازیم  - یعنی طی مسافت ۹۰۰ کیلومتر در سه ساعت -  خاک بر سر آن مسوول که برای عدم امضای قرارداد که احساس می کرد اربابان غربی اش ناراحت می شوند همزمان مرخصی گرفت و به تور اروپا گردی رفت !. او که دیگر بسیجی و حزب اللهی و تریبون دار و به قول شما جوانک نبود  !

عبارت جوانک گفتن شما هم جالب است ؛  چطور می شود هر کسی از دین و وطن و پرچم و انقلاب و نظام دفاع کند می شود جوانک زنک مردک و هر کس در وطن فروشی پیشگام تر بود می شود خبره نخبه خردورز سلبریتی چنین و چنان و ..؟!!

همکاری با روسیه و غیره را برنمی تابند پیوستن به شانگهای و پیمان های چند جانیه گشایش آور را به سان تلبیس ابلیس نادیده می گیرند  و مقصودشان از دنیا همان کشوری است که می گوید بقیه وصله شلوار جین ما امریکایی ها حساب می شوند و آرزوی کرنش در برابر قاره ای است که می گوید ما باغیم و بقیه دنیا جنگل !

البته مخاطبان عزیز بدانند که در همین ادعا هم دروغ می گویند چون وقتی اراده کشور بر آن شد که با نرمش قهرمانانه وارد توافق شود همین بی وطنان خائن چون مار چند سر بخشی در امریکا بخشی در اروپا و پیاده نظامشان در داخل نامه نوشتند و از کدخدا خواهش کردند تحریم ها را تشدید کنند !

دروغ گفتن برای این رذل ها عادی است ؛ کدام صاحب تریبونی علیه جهان شعار می دهد ؟ مشکل اینان افشاگری علیه غارتگران و ظالمانی است که چشم به منابع عظیم و ثروت بی پایان ملت دوخته اند . عصبانی اند که چرا آگاهانی افشایشان می کنند و کیدشان را برملا می سازند .

تاریخ گواه است معاویه به عواملش دستور می داد افراد و خانواده های محب علی ع را شناسایی کنند روز با تبلیغات و طمطراق هدایا و گوسفندانی می فرستاد و شب مامورانش همان ها را با سرقت و لطایف الحیل پس می گرفتند آنگاه بانگ می زدند که معاویه بخشید علی دزدید ! اردوگاه شیطان این ملت را تحریم می کند دارو حتی برای صعب العلاج ها و پروانه ای ها را دریغ می کند آنگاه بوق های داخلی و خارجی اش فریاد می زنند که تقصیر حزب اللهی ها ، بسیجی ها آخوندها و.. است !!

مثل انکر الاصوات بانگ کریه برآوردند که چرا واکسن نمی خرید و چون دانشمندان این سرزمین واکس ساختند و به قدر نیاز خریدند دچار خفقان گلو شدند و پیروزی ملت را ندیدند .

اشک تمساح ریختن برای مهار فضای مجازی هم قصه پرغصه این عوام فریبان است . از کدام کسب و کار در فضای مجازی حرف می زنید ؟ آموزش ساخت کوکتل مولوتف ، فروش سلاح جنگی ،آموزش نحوه خرید و چاقو زدن ،  فروش مشروبات الکلی ، تجارت پورنو یا کسب و کارهای شرافتمندانه ؟ اگر دومی است که بحمد الله برای طالبان و کاسبان واقعی در سکوهای داخلی زمینه های لازم فراهم شده یا در حال فراهم شدن است آن هم  با مشوق های منطقی و عقلایی که کوچ بیش از ۳۵ میلیون به تنها یکی از این پلتفرم های داخلی، حضور بیش از ۱۷ میلیون در دیگری و ..بهترین گواه است که شما از دست این ملت عصبانی هستی د که به توان دانشمندان جوان خود با همه محدودیت های موجود و نامردی استکبار و مزدوران داخل و خارجش اعتماد کرده اند همانانی که بی شرمانه جوانکشان می خوانید امروز ثابت کردند جوانمردترین اند . 

یکی از ویژگی های فرعون همین بود که مردم را سبک مغز می خواست تا در اطاعتش سر از پا نشناسند . هژمونی سلطه و عوامل و مزدوران اقماری اش با بهره گیری از تکنولوژی رسانه و سیطره پاراپاگاندایی در نبردی توامان و ترکیبی تلاش دارند دستگاه محاسباتی ملت ها را دچار خطا کنند و از معرکه شناختی به مقاصد شوم خود برسند . و چقدر مستضعف فکری اند میمون صفتان پرواری که سر بر آخر دلار و یورو نهاده اند و نمی دانند که برای قربانی شدن پرورش داده می شوند ! عجیب است که با استعلای ابلیسی ، ناصحان و خیرخواهان را گنجشک مغز می خوانند!

این آدم که چنین می نویسد و دیگران را ریز گنجشک مغز می بیند مطمئنا اگر خائن و قلم به مزد نباشد اصلا نمی داند کنه برجام چه بوده است . مصیبت برجام را باید از آنانی پرسید که زیر و بم آن را مطالعه کرده اند و نسخه فکت شیت امریکایی و اصل و پیوست هایش را با زبان اصلی خوانده اند و به ترجمه فارسی وزارت خارجه دولت یازدهم بسنده نکردند . بنده به عنوان عضو کوچکی از پارلمان آن روزها در کمیسیون آموزش ، امنیت ملی صحن علنی کمیسیون ویژه برجام و سایر فرصت ها کمی واقفم که این ها در پی چه بودند .

از استدلال این نویسنده که چنانچه پی گیری شود بی یا با واسطه به تحصیل دلار و دریافت ویزا و اقامت و..ختم می شود به یاد سرمقاله روزنامه الجمهوریه عراق در زمان صدام افتادم که عنوانش این بود « من هو المعتدی؟ » کدام طرف جنگ متجاوز است ؟ بعد هم ادعا کرده بود ایران متجاوز است چون اگر در این کشور انقلاب نمی شد و مردم عراق هم به تبع آنان به فکر انقلاب نمی افتادند ما مجبور نبودیم به آن کشور حمله کنیم !.علیرضا اکبری جاسوس هم در اعترافاتش می گوید کار من این بود که شب و روز مصاحبه کنم مثل همین نویسنده که خوب می داند هر چه مشکل داریم محصول کارکرد فکر و اجرای غیرانقلابی هاست و الا انقلابیون هم خوب می اندیشند هم درست و علمی برنامه می ریزند و هم در اجرا چابک ومحکم هستند . 

دولت انقلابی به خیر این نااهلان و نامحرمان امیدی ندارد فقط لطف کنند با حرف های بی ربط و قلم های سمی و صداهای نکره و اعمال خیانت بار و ناراضی سازشان شر نرسانند . 

مردم شریف بدانند و می دانم که می دانند اگر امریکایی ها و اروپایی ها در میدان صاف با شرایط مهیا خرشان در گل مانده است و هر روز در بخشی مثل انرژی دارو ، خدمات عمومی و..مدیریت مفتضحشان بر ملا می شود اسب جمهوری اسلامی در محیطی با هزاران  مانع طبیعی و تصنعی ساخته و پرداخته همین نانجیبان به خوبی حرکت می کند . رشد سه درصدی اقتصاد در سال جاری به رغم جنگ روانی ترکیبی ، اغتشاشات ، آتش زدن ، نفرت پراکنی و..نشان داد دشمن از دست این ملت بیش از حد تصور عصبانی است . 

و الا این که در یک کشوری با ۸۵ میلیون جمعیت ۱۴۰۰ شهر ، ۶۰ هزار روستا با وسعت یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار کیلومتر مربع مساحت اگر چند مورد قطع گاز داشته باشیم آیا نیاز به این همه آسمان ریسمان کردن دارد ؟! که البته فارغ از اشک تمساح ریختن کفتاران عرصه رسانه زحمت یک شهروند هم برای نظام اسلامی قابل قبول نیست . 

در طول ۸ سال دولت عاشق غرب و به اصطلاح فهم کننده زبان دنیا سالانه دو هزار مگاوات برق به ظرفیت تولید افزوده شد اما در یک سال این دولت بیش از ۶ هزار مگاوات ، بی صفتانی که امثال این کار جهادی را نمی بینند حق ندارند به قول امام ره علیه این جمهوری اسلامی مظلوم دهان به بدگویی بگشایند و نفرت بپراکنند .

 

 

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
121
201
1760133
یکشنبه، 31 تیر 1403

گالری تصاویر

No result...