A+ R A-

« یادداشت نماز جمعه ای ۱۴۰۱.۱۱.۷»

 

« یادداشت نماز جمعه ای ۱۴۰۱.۱۱.۷»

  تقوا عالی ترین کمال و فضیلتی است که انسان به آن دست می یابد . تقوا قدرت فرقان و تمییز حق از باطل را به آدمی می بخشد .

  امام هادی فرمود ؛ من اطاع الله فقد یطاع و من اتقی الله فقد یتقی . کسی که مطیع خدا شود مطاع خلق می گردد . آن که از خدا بترسد دیگران از او حساب می برند .

  امام هادی علیه السلام به سعید بن صالح گفت عوامل متوکل با اسکان من در منطقه صعالیک بغداد فکر کردند ما را تحقیر می کنند اما اشتباه می کنند خداوند بهترین ها را برای ما مهیا کرده است .

  عاقبت امام را چون پدر و جدش مسموم کردند ؛ در جریان تشییع امام جمعیت زیادی آمدند

اهانت مجدد و مکرر دست های پلید و گرفتاران عصبیت شیطانی در سوئد و هلند علیه قرآن باعث خیزش عمومی مسلمانان و فریاد و فتوای قاطع برخی علمای اسلام شد .

به تعبیر رهبری گسترش شعاع تعالیم نورانی قرآن که دل ها را در می نوردد باعث شده آنان به سر حد خشم و غضب برسند و دست به چنین کارهای سخیف بزنند .

اقدام آنان علیه نهاد مقدس سپاه که مثل سایر نیروهای نظامی و انتظامی نور چشم ملت است نشان داد که شیطان و جنودش در اوج استیصال هم دست بردار نیستند . گر چه به ظاهر به بهانه فقدان ساز و کار حقوقی پا پس کشیدند اما مطمئنا این کارزار ادامه خواهد یافت .

ناتو به سرکردگی آمریکا در پی جاه طلبی جهانی و حکومت بر همه جا و همگان است . تمام ابزارهای نظامی اقتصادی فرهنگی و سیاسی را هم به کار گرفتند .

حرف از دمکراسی و ازادی و ..از سوی اروپا و غیره سیاه بازی است حاکم واقعی امروز بر دنیا  ناتو و خواسته های ناتو است . تنها قدرتی که در برابر این ها ایستاد قدرت نرم و پر از پیام  انقلاب اسلامی ایران است که در آستانه ۴۵ امین بهار پیروزی آن هستیم .

در طول این سال ها سپاه پاسداران همچون بازوی اصلی دفاع از کیان انقلاب اسلامی در برابر توطئه های ریز و درشت آنان ایستاد . پس دشمنی آنان با سپاه بی حساب نیست این نیروی مقتدر و مردمی و رسمی بر مبنای قانون اساسی شکل گرفته است . با توجه به قدرت دفاعی ، فنی پدافندی هوافضا و از همه مهم تر انگیزه و ایمان و قدرت  آموزش و سازماندهی نیروهای مردمی مثل بسیج حشد الشعبی عراق ، قوات الدفاع المدنی سوریه ، حزب الله لبنان ، انصار الله یمن ، و همه منافع نامشروع و دنیای این زورگویان را به چالش کشیده است معلوم است که آنان وجود سپاه را برنمی تابند .

ملاحظه :

یادداشت دو جمعه گذشته را به دلیل اشتغال و غفلت نشد منتشر کنم . اما باز هم به اهل ذوق و قلمی که توفیق حضور در فریضه جمعه را دارند با اصرار پیشنهاد می کنم دست به کار شوند و فضای عصر جمعه بستر مجازی را جدای از انعکاس خبری رسمی به صورت مردم نهاد رنگ و بوی عبادی سیاسی شعیره بزرگ آدینه ببخشند .

امروز پس از نماز در حمایت از قرآن کریم و برای محکومیت اهانت تندروهای افراطی که طبعا با برنامه ریزی ساکنان دهلیزهای سیاست غربی علیه این کتاب حیات بخش و وحی الهی انجام دادند راهپیمایی و تجمع خواهد بود .

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
111
201
1760123
یکشنبه، 31 تیر 1403

گالری تصاویر

No result...